Jump to content
{movemint} "HENTAI💕"

Gavau bana

Recommended Posts

Sveiki aš gavau bana iš vimo surf +pub servo pradžioje buvo parašyta, kad naudojau kažkokius bhop scriptus, bet kas geriausia aš naudojausi tik savo pelytė veliau man leido vėl prisijungti prie servo. aš prisijungiau pažaidžiau kokias geras 20 minučiu. aš aišku pasikeičiau savo nickname kad prie manes nesikabinėtu ir jie manę atpažino tuomet jie dėjo man bausmė už kita acc(nors aš nesikuriau kito acc) ir už bhop skriptus(nors aš naudojausi tik savo kompiuterinė pelyte) aš nežinau kas manę užbanino nelabai atsimenu, bet su juo kalbėjo dziga kuris  buvo vip

Redaguota {movemint} "HENTAI💕"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Būtų gerai, kad parašytum kokiu nick'u gavai ban'ą, kad suprastumėm situaciją geriau 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pirma bana gavai už labai akivaizdžius wallhackus. Prefire, per sieną trackinai. Lvl 0 ant steam irgi nepadeda. Nežinau kaip tau neužsidėjo perma banas, bet po to atėjęs su savo meistriškais ir be strafe bhopais privertei peržiūrėt profile ir tada gavai 2 baną.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 minutes prieš, xEon said:

Pirma bana gavai už labai akivaizdžius wallhackus. Prefire, per sieną trackinai. Lvl 0 ant steam irgi nepadeda. Nežinau kaip tau neužsidėjo perma banas, bet po to atėjęs su savo meistriškais ir be strafe bhopais privertei peržiūrėt profile ir tada gavai 2 baną.

Kokius dar wallhackus ?

per siena ???

demo kelk as nr pasizet kaip as sienas trackinu

 

Redaguota {movemint} "HENTAI💕"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 valandas prieš , xEon said:

Valandas savo kelk, noriu pažiet iš kur taip žaidi ir iš kur taip bhopint išmokai.

zek as visada zaisdavau pas drauga jei nori as jo nicka numesiu

ArnasBiceps

238 val galima sakyt as jas visas issaidziau nes as anksciau gero kompo neturejau tai zaisdavau pas ji ir as zaisdavau dar cs 1.6

2 metus be steamo o dabar ant Arnelis51 acc Gn2 as jam uzkeliau gn 1

ir nesaudau taip labai gerai nes dazniausiai laika ant bhop praleidziu

 

Redaguota {movemint} "HENTAI💕"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:Dddd nežinau, gal ir man reikia per draugelių acc pradėt žaist, kad irgi talentas būčiau

Redaguota m1sc

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...