Jump to content
Lemon

Dėl admin xaba

Recommended Posts

Sveiki, taigi atejau su nusiskundimu adminui xaba. Atejus i serva iskart pamaciau, kaip adminas xaba su savo draugeliu albazor kalbejo apie mane ir dar kelis zmones. Paklausem kame problemos, bet jis nieko nesake... Nu tai sulosem viena mapa, pasikeite i kita surf ski 2. Kazkuriuo momentu as nusoviau albazor ir pasakiau sukrito dziumbras (Jusu ir mano nuostabai tai yra izeidimas), na bet mandrasis zaidejas albazor jausdamasis labai saugus, nes matai draugas su admino xaba, pradejo stumti ant mano tevu. Bet adminas xaba i tai nekreipe demesio, net ispejimo jam nedave. Nes kiek supratau jam labai rupejo mane uzmutinti uz zodi (DZIUMBRAS). Turiu pamineti, kad ispejimo ir as negauvau, o kiek suprantu pirma turi eiti ispejimas, o tik tada kazkokia bausme. Paklausus ka jis daro jis tik savo mongoloidiska kalba - (cia kas nesupranta kas tai yra, tai cia kai ciuvas vos ne kiekviename zodyje po klaida ar net geriau po 3 padaro), pradejo aiskinti, kad dziumbras yra labai didelis izeidimas ir as nusipelniau bausmes... Nors vel pasikartosiu stumimas ant tevu yra zemas lygis ir realiai yra netoleruojamas, xaba neatkreipe i tai demesio ir net nedave ispejimo. Prasyciau tam berasciui adminui xaba duoti ispejimus kelis, nes matai dziumbras yra labai didelis izeidimas, o vat ant tevu galima stumti.... :DDDD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pats buvau servery ir tikrai neteisetas mute buvo zaidejui Lemonui, admino draugelis pradejo konflikta kelti servery, keiktis ir izeidineti. Taip sunervavo, kad net isejau is severio. Taigi mute neteisetas, o adminui xaba tikrai reiktu i kiekviena ziureti lygiai ir bausti lygiai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Laba vakarą įrodykite , kad mute/gag šiaip sau dėtas, laukiu. Beje esate dideli ereliai tarpusavyje atėje trys draugeliai ar keli ir tildote jaunesnius ir ant žmogaus kurį apšnekinėjote atsispyrė atgal ir iš jūsų kietumo liko tik oi čia galima ant tėvų stumti. Logiškai pamasčius ne, bet jau kai patys esat suaugę žmonės ir elgetės kaip mažvaikiai niekas nekaltas patys prisiprašote. Net forume ir čia nesugebate parašyti normaliai tiesos ir prisipažinti. Yra filmuojamas automatiškai demo įkelkite ir pamatysime teisybę. Už pasikartojantį elgesį mute/gag bus daugiau nei 30 min.

Citata iš LEMON "Su adminu xaba, pradejo stumti ant mano tevu" - kurioje vietoje mano žodis apie tavo tėvus ?

Citata iš LEMON "Pradejo aiskinti, kad dziumbras yra labai didelis izeidimas" - Net nesuprantu išvis apie ka šitas sakinys nė žodžio neaiškinau apie DZIUMBRAS sėkmės toliau išrast kažką stebuklingo šitam sakinį.

Taigi minite žodis tolerancija nors jūs jos neturite ir neturite kitiems pagarbos, nusikalbate šiuolaikiniu žargonu įžeidinėjat žmones.

Ačiū už dėmesį.

Bullzai tavo nuomonės laukiu.

 

Redaguota Xaba1993

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taigi 1. Prasyciau netraukti lauk zodziu is konteksto, nes sakinys buvo "na bet mandrasis zaidejas albazor jausdamasis labai saugus, nes matai draugas su adminu xaba, pradejo stumti ant mano tevu." As nesakau, kad tu stumei as sakau, kad jis jausdamasis saugus pradejo stumti ant tevu.

2.  "Pradejo aiskinti, kad dziumbras yra labai didelis izeidimas" , taip as tau pasakiau, kad dziumbras yra lietuviskas zodis ir tai visiskai neizeidzia, tiesiog jis buvo prastesnis ir tiek... Pats kaltas jeigu sukrito. Bet tau tai visiskai nerupejo ir tu tik parasei "O tu man irodyk, kad jis lietuviskas", tai cia mazdaug vau...

3. Kai pradejau aiskintis uz ka mute, tu pradejai rasyti savo mongoloidu kalba, kurios realiai nejo suprasti, parasiau, kad esi berastis gavau dar ir gag:DDD Tai jei jau rasai kaip 12 metu vaikas, tai ir tikekis, kad kazkas tai pastebes ir prades kazka sakyti...

4."Beje esate dideli ereliai tarpusavyje atėje trys draugeliai ar keli ir tildote jaunesnius ir ant žmogaus kurį apšnekinėjote atsispyrė atgal ir iš jūsų kietumo liko tik oi čia galima ant tėvų stumti." Labai man patinka tas tavo "iš jūsų kietumo liko tik oi čia galima ant tėvų stumti." Na matai as suprantu ribas tarp "Sukrito dziumbras" ir tarp tevu stumimo... Negi tu norejai, kad mes rimtai pradetumem stumti?? 

5. Ir paskutinis dalykas, nes matau cia tas adminas xaba gina savo draugeli albazora, nes matai jis labai nuskriaustas :DDD Pasiklauskit to admino ACETONO ar kaip ten jis, kaip ant  jo vakar aggresive ir tas pats veikejas albazor stume :) ir kaip graziai ji isvadino. Manau nuomone iskart pasikeis del jusu draugelio.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

pritariu serverio kolegai L3mon kad jis buvo uzmutintas kartu su floopy neteisetai mat pagal xaba1993 stumti and tevu galima o vadinti DZIUMBRU (kazin ar toks zodis isvis yra)yra nusizengimas o mat ant tevu galima stumt as ir buvau serveryje ir L3mon ne tik gavo muta bet ir gag uz tai kad snekejosi su savo draugu floopy per chat ji tai sunervavo ir abiem zaidejam dave muta/gag(gag dave tik L3EMON) o Albaz0r net yspejimo nedave ir pries duodamas muta/gag net yspejimo nedave del jam nepalankios temos ir savo draugo Albaz0r nieko nesakes muta/gag man nelabai patiko jos toks poelgis kad jis gina tik savo draugus o y taisykles jam vienodai kaip kolega L3MON paminejo reikia pora yspejimu ir sudrausminti nes vis delto taisykles juk yra ;)

Redaguota JustDomis

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

OK Chebra.. 

  • Floppy ir Lemon, pats savo ausim girdėjęs, tikrai ne vieną kartą prieš tai yra,  kaip čia išsireiškus.. Parodę savo aštrų liežuvį, dėl kurio nusipelnė mute. Už tat, kad negavo šį kartą įspėjimo, yra suprantama. Galiu tik spėt, kiek kartų jie buvo įspėti apskritai. Pats esu ramines abi puses dar..
  • Kad jaučia ribas, ties Džiumbro ir stūmimo ant tėvų, pagirtina.. Tik atkreipkime dėmesį į tokią mažą smulkmenėlę dar.. Nx išvis stumti? Pasiuntėt viens kitą, užsimutinot per TAB ir žaidžiant toliau. 
  • Nevaidinkim Lituanistų ir advokatų - Džiumbras yra įžeidimas, nebent esi garbanius ir tau px ant savigarbos.
  • Kad veikėjui buvo leista stumti ant tėvų, čia ne tik, kad yra žema iš Albazor pusės, bet ir nepriimtina iš Xabos pusės. 

@Dora, draugelis, ne draugelis, taisyklės visiem galioja (įskaitant ir tave patį).

@L3mon ir Floppy, visi žinom, kad mėgstat pakurstyti ugnelę, jeigu galima taip išsireikšti, tad už bausmes, jeigu jos ne perm ir ne mėn ilgumo, teks atkentėti.

 

  • Albaz0r bus užmutintas tiek pat laiko, kiek ir Floppy su Lemon. 
  • Gag nuimtas nuo L3mon, iki kito nusižengimo, kuriam bus taikomas 1 mėn laikotarpis, po įspėjimo. 
  • Xaba, tikiuosi daugiau nieko panašaus nepasikartos, nes jeigu kils panašūs konfliktai forume, be įkelto Demo, ar kitų įrodymų, teks imtis griežtesnių priemonių man ir prieš savus, kadangi pagal taisykles, Tu turėtum turėti įrodymus, kadangi tu nubaudei. 
  • Kadangi jie patys nepateikė jokių įrodymų, skirtos bausmės galios. 

 

Neverskit manęs uždrausti visiem naudotis tokią funkciją kaip MIC, ir tik užpildžiusiems prašymą forume ją atblokuoti, a tai studentai, žmonės, kuriems jau 5+ metai, kaip 18, o elgiasi, nesupykit, kaip mažvaikiai. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Situacijos nezinau kas buvo vimo. Bet bachuruose jau pasireiske veikejai sitie, sneket nebegali amziams tai pas jus atejo :D... Esme kad veikejai visais budais apeidines taisykles, negerbs kitu ir lys I ju asmenines erdves, ieskos spragu taisyklese kad pasiektu savo. Isvysiu serve, be ispejimo pailset duosiu metams

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Floppy  - Nu aš nesuprantu tavęs visai tau koki 22 ar kiek bet tu neprotauji juk sakiau 20 kartų yra demo įkelk jai aš ten nusižengiau mane išmes iškart supranti aš čia niekam nelendu kaip jūs sakot į subinę ar kažkas tokio seniai siūliausi išeiti nes per darbą esu neaktyvus ir t.t. Bet mane paliko nes stengiuos gaudyt žmones tokie kurie nejaučia ką šneka ir kas vyksta už žmonių nukagrų galit išradinėt dviratį bet kaip ir sakiau be demo abejojiu ar kažką įrodysite nes ten viskas akivaizdžiai matosi ar aš nusižengiu ar ne.

Redaguota Xaba1993
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Niekas, nei pirkti, nei paskirti bullzajaus zaidejai gauna tokias privilegijas. Jeigu matot pazeidima darykit screenshot arba irasykite demo ir su jais bus susitvarkyta, kelis kart ispesim, po to apkarpys bullzius privilegijas ir pns. Isikisau I diskusija nes jus veikejai jau zinomi esat, is pradziu tikejau, todel permament mute bachuruose neleidau art det, bet dabar is sono paziurejus, kur jus beeitumet, visur tas pats. Spiritas apie jus prastos nuomones (laikiux), artas ir kiti mano adminai bachuruose taipogi jus nori baust ir smarkiai ir ziurek, jus jau cia ta pati darot

Redaguota Deivius1
siaip

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labai teisingai pasakyta. Griežtus nuosprendžius skelbt be įrodymų, sakyčiau būtų nesąžininga.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...