Jump to content

Squinty

Member
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About Squinty

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

659 profile views
 1. https://www.youtube.com/channel/UCSDvKdIQOwTfcyOimSi9oYA https://www.youtube.com/channel/UCByOQJjav0CUDwxCk-jVNRQ
 2. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. Helkat, 13 https://steamcommunity.com/id/sushitrashhot/ helkat#2005 P.S priimk mane moizy busiu geras si karta 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Pretty much, bet manau galiu padaryti klaidų. 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? Lygtais taip. Nera pats geriausias bet veikia normaliai. 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Praveščiau Pasalūno, Talento, Event, Krabo, FD, Paprastas dienas kurioje ieškosiu kokių įdomių žaidimų pravesti, gaudynių diena, slėpynių, Klausimanija, saimonas sako, pirma paskutine reakcija, dar ir custom dienas praveščiau. Visai gerai butu pavesti dienas, yra tikrai idomu. Paaiskinsiu visiem jeigu reikes dar karta zaidimo uzduoti ir t.t busiu labai geras, stengsiuosi kuo geriausiai vesti, vesti dienas tikrai yra idomu
 3. Squinty

  Trail's

  "Wallhackas" (Wallhack)
 4. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. Helkat, 13 https://steamcommunity.com/id/sushitrashhot/ Helkat#9999 P.S priimk mane moizy busiu geras si karta 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Pretty much, bet manau galiu padaryti klaidų. 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? Lygtais taip. Nera pats geriausias bet veikia normaliai. 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Praveščiau Pasalūno, Talento, Event, Krabo, FD, Paprastas dienas kurioje ieškosiu kokių įdomių žaidimų pravesti, gaudynių diena, slėpynių, Klausimanija, saimonas sako, pirma paskutine reakcija, dar ir custom dienas praveščiau. Visai gerai butu pavesti dienas, yra tikrai idomu.
 5. VIMO.LT.mp4 video-1614203984.mp4 sw, funny Steam linkas: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=351391503&token=BMzFc4CB Discord: Helkat#9999
 6. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. Helkat, 13 https://steamcommunity.com/id/sushitrashhot/ Helkat#0001 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Pretty much, bet manau galiu padaryti klaidų. 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? Lygtais taip. Nera pats geriausias bet veikia normaliai. 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Praveščiau Pasalūno, Talento, Event, Krabo, FD, Paprastas dienas kurioje ieškosiu kokių įdomių žaidimų pravesti, gaudynių diena, slėpynių, Klausimanija, saimonas sako, pirma paskutine reakcija, dar ir custom dienas praveščiau.
 7. Squinty

  Banas...

  @Moi'zy supranti ten buvo kazkoks steam ban wave sudas. mano alt accounta irgi vac banino uz nieka. nebuvau aktyvus ant alto koki 1 menesi, prisijungiau ir vacas atsirado. kaip ir lyg atsirado kai loginausi in.
×
×
 • Create New...