Jump to content

NiiSan

Member
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About NiiSan

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NiiSan

  Speed run mapas

  Sveiki, išimkit surf_alternation iš maplisto, nes pačio map neparsiunčia ir neina pasijungti į serverį.
 2. NiiSan

  Retake serveris

  Norėjau pasiteirauti ar planuose nėra retake serverio kūrimas? Jei ne, norėčiau jį pasiūlyti kaip alternatyvą šiuo metu pagrindinio puslapio balsavime esančioms idėjoms.
 3. Viskas parašyta pavadinime, map rotation'e įdėtas cs_militia. Išrinkus šį žemėlapį žmonių serveryje drastiškai sumažėja arba išvis nelieka.
 4. NiiSan

  CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

  1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Nii` 25metai, https://steamcommunity.com/id/fedha/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Kad paprasčiausiai galėčiau palaikyti tvarką serveryje 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - snh.lt 1,6 surf serve, ongame.lt 1,6, cs.adminas.lt 1,6 serveriuose 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic surf ir training 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Neplanuoju investuoti į serverius daugiau laiko, nei tai darau dabar, todėl niekaip 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) -
×