Jump to content
JustDomis

Del anticamp

Recommended Posts

siulau nuo anticamp nuimti blindness nes kai saudaisi su kaskuo ir gauni anticampa arba jau buni su anticampu ir kaskas y tave pradeda saudyti tai bent matysi ir galesi ji nusauti (jei nenusauti tai bent dmg padaryti kad kiti zaidejai turetu pranasuma)o dabar kai gauni anticamp vienintelis geras dalykas yra kai and ss2 jaile gauni anticamp gali pats 1 pabegti ir dar kai tarp priesu ar draugu(komandos zaideju) nematai kur nusokti ir nebetureti anticamp taip butu mano nuomone lengviau zaisti pradedantysiems ir tiems kad nezino mapu ir butu lengviau pabegti is kebliu sudeciu

ir dar siulau sumazinti flashu ryskuma sumazinti bet 20-40% nes pradzioj labau dauk vipu meto flashus(netik vipai)nukrenti y jaila ir dazniausiai buna labai dauk priesu jaile ir dauk sansu kad tu is to jaile nebeiseisi gyvas

tokie mano siulimai pagerinti zaidimo kokybe tikiuosi sitie siulimai kaskada bus realybe aciu!:)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na, anti camp ten yra ne tam, kad padedu jis kazkam, o tam, kad sustabdytu campinima. Jeigu jau gavai ji, vadinasi per ilgai campinai vienoj vietoj. Necampink, negausi blind, gan paprasta. O del flash, niekad man jie nemaise, ir taip užsimerkes galiu prasurfint map, vadinasi dar nepakankamai pražaidę(ęs) esi(at).

Va ką manau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pritariu bullzai dėl flashų. Tu gali peršokt į surf pusę kur vipas dažniausiai nemėto flashu, o jei vipai mėto į abi puses patariu eiti į vimo.lt training serverį ir ten išmokti kad ir užsimerkusiam surfinti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaip ir sakė dauguma, anti-camp yra ne šeip sau. Gal tik ss2 map'e galėtu jail'e jo nebūt, bet ir tai anti-camp kartais padeda iš jail'o ištrūkt (jei žinai ka darai), o dėl flash'u, kad apsigint tereikia gerai map'a žinot ir problemų nėra ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...