Jump to content
✪ Urakizhh.

AK-47 Spec Admino Nusiskundimas.

Recommended Posts

Pritariu, spec adminas tikrai daro nesąmones ir galvoja, kad jam galioja kitos taisyklės, kurias susigalvojo pats.

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ko Jus Tokie Rimti Cia Gi Tiesiog Zaidimas. Ir Uzdejau fire abuse nes jis mane Izeidinedavo Pries 2 dienas. Skundaliu forumas grinai. + man kaip tik yra 15 :)

  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

visi rimti todel, kad tu elgiesi per daug vaikiskai, visi nori ateit ramiai pazaist be nesamoniu, ir tu dodi fire ir tt. del izeidinejimu ira gag/mute komandos. kad tau 15 ir kad turi s.admina nereiskia kad tu gali but auksciau kitu. taip kad biski nusileisk ant zemes. nes as ir pac maciau kaip elgeisi ir bendravai.

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

zodziu be sansu su tavim kazka diskutuot. bullzai kai pamatys tai ir nuspres. o tokie ZAIDIMAI ce netoleruojami.

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

AK-47 sakai kad ,, Ko Jus Tokie Rimti Cia Gi Tiesiog Zaidimas. Ir Uzdejau fire abuse nes jis mane Izeidinedavo Pries 2 dienas. ''. Manyčiau jeigu serverio žaidėjas nesilaiko taisykliu yra komandos kaip mute/gag, o fire tikrai neturėtu būti naudojamas kaip priemonė sudrausminti

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

taisykles ir bausmes ne tu nustatineji, taip kad geriau nemastyk naujas bausmes, o naudok jau esamas, kurias nustate serverio savininkas, ar kiti daug aukstesni zmones.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu Zinau as tada dar tu taisykliu nezinojau, dabar as tiesiog aiskinu. Dabar Uz Mic kad ne 15m dedu ir uz keikzmazodzius 30 min poto dagiau ir tt.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...