Jump to content
TAVO TEVAS

ID_evil_LT is adminu

Recommended Posts

karoce, sedejau serve bsk pasinervavau pasikeikiau, pradejo sakyt kad dar 1 keiksmas ir gausi gag, nei keikiaus nuo to karto nei ka ir ziuriu perma GAG. irod:e0e9fdf26d2b9c41fd3318b5bf922e06481.jpg

  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ko neikelei kai buvai perspetas del keiksmazodziu, kaip bandei mane gazdint gag/mute/ban, kodel neikelei ir nepasakei kad iskart perm buvo nuimtas..... zodziu, del savo kaltes dar skustis bandai, kai tau net gag nebera, kodel nepasakei kad dar ir mute nuo kazko gaves eis?

  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ID_evil_LT įrodymus kad jis buvo perspėtas reikia TAU daryti o ne jam. Kiekvienam administratoriui taisyklės yra vienodos ir jeigu nesugebi, nemoki ar nežinai jų tai čia jau tavo problemos. Bet kokiu atveju, jeigu jis ir prisidirbęs buvo, TU įrodymų nesugebėjai pateikti.

Žinoma čia tik mano nuomonė. Paskutinis verdiktas bus serverio valdžios.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na mano nuomone šitame ss nelabai matosi kaip ten ivyko jūsų konfliktas, bet kai parašei man, tai mano nuomone tikrai gražiai su tavimi bendravau ir panaikinau perm, pakeitęs į 1d. silence. Na, bet tau toks mano sprendimas nelabai patiko kaip supratau ir gavau tokią žinutę iš tavęs. O iš Evil žodžiu, po ispėjimo pradėjai jam grąsinti, kad nusipirksi S.Admin ir mute, gag dėsi, aisku įrodymų jis nepateike, bet tu jau ir taip tuo metu jau buvai gavęs mute iš kito admin. Iš to esu labiau Evil pusėje, bet dėl nemokėjimo ar neatidumo (ar kitų priežasčių) uždėjus perm gag o prie reason parasius 1400 ir taip jau ne pirmą kartą irgi galima būtų kažko imtis.  (p.s turiu pilną chat, ne tik šias žinutes)

Untitled3.png

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...