Jump to content
Beerus

Jaunieji Adminai ir Specai...

Recommended Posts

Na tai sia tema kuriu su pasiulymu kad admin arba spec butu galima pirkti tik nuo 15 aisku gal butu ir sunku gauti informacija su metais...

Bet buna nesamone kai 12 metu adminas (Scream) turi PERM admina ir kalba micrafonu klykauja izeidineja +neimano recordint demo tai neturiu irodymu duada mutus nors i save neatkreipia demesio

+ yra dar tadasi dabar pasikeites nick ir nebezinau koks yra bet as jam 3 kartus min buvau daves muta su 2 ispejimai nors duodu tik po 1 ir po keliu valandu ziuriu vel be muto nors buna 1d arba sav mutas...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bus įdėti auto demo recordinimai ne už ilgo, o jei jau taip jie nusiimineja mute, visuomet galima paprašyti bet kurio prižiūrėtojo kad užmestu mute, nes jų mute tik jie patys arba aš (akivaizdžiai) galiu nuimt. Problem solved, all it takes is for you to report those kiddies.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Bullzai said:

Bus įdėti auto demo recordinimai ne už ilgo, o jei jau taip jie nusiimineja mute, visuomet galima paprašyti bet kurio prižiūrėtojo kad užmestu mute, nes jų mute tik jie patys arba aš (akivaizdžiai) galiu nuimt. Problem solved, all it takes is for you to report those kiddies.

Na taip, bet as dabar be speco pasibaige... O bankomate pinigu nera...

Soo..... Give me free spec? plese 😄 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai ir man būtų labai gerai perm Spec Admin, gi visi žino kad esu geriausias Admineris po Kasharo ir Bulliaus. 😎😎😎

  • Kek 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Sparta said:

Tai ir man būtų labai gerai perm Spec Admin, gi visi žino kad esu geriausias Admineris po Kasharo ir Bulliaus. 😎😎😎

+++++ 😄 😄 😄 

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kek yra kek, Rep yra Rep, Kek nėra Rep, Rep nėra Kek, paprasta, logiška, stupid-friendly 😄 

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Bullzai said:

Kek yra kek, Rep yra Rep, Kek nėra Rep, Rep nėra Kek, paprasta, logiška, stupid-friendly 😄 

Yr Kek y , Ma Uzten 😀 

Do Admina 😀

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...