Jump to content
Sp3tre

M4A1-S / M4A4

Recommended Posts

Man idomu kodel pvz ner m4a1-s vip lentelei tarp (ak,m4a4,mac7,nova,awp)? Man personaliai labiau patinka m4a1-s ir butu idomu tureti ji kjp default ginkla vip menu kai atsisponini. Arba bent tureti pasirinkima tarp m4a4 ir m4a1-s.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Originaliai turėjo būti tik nova, mag ir sawn off ginklai. Gali sukurti balsavimą, kas už ir prieš būtų šią idėją, jog įdėčiau ir m4a1-s

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu nzn sjp butu nice jai butu m4a1-s. Nes ar tu eisi i kambari su ginklais ir paimsi ja ar ir tave nusaus taip pat su nova ar tu atsispawninsi ir pasimsi ja is menu ir tave tap pat nuzaus greit nes cia surfas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gun room pasibaigs tie ginklai gan greit. O paskui ir pinigų pritrūks pirkti. Va čia ir atsiranda idomumas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taip. Bet tiek kurie turi vipa tj jie iskart turi ginklas ir neturi rupintis del gun roomo ir pinigu. As nenoriu maldaut ar gincytis. Bet man m4a1-s yra default ct ginklas ir butu nice jai jis butu su kitu m4a4 vip menu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Juolab priejima prie vip menu turi vipai ir aukstesni. Tai as nemanau kad kazkas pasikeis bus lengviau ar sunkiau pagrinde vipas isliks vipas su priejimu prie ginklu o normal playeris liks toks pats.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...