Jump to content
☭Wiggy☭

del skin changer

Recommended Posts

as esu labai piktas del skinu yra naujas keisas bet serve neapdaitine ir nera nauju peiliu as tik prasua jusu apdeitinti ji

 

Redaguota ☭Wiggy☭

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labai malonu, kad išreikšiate savo jausmus mūsų Projekto linkme, esame labai dėkingi už tai. Tačiau patartume išeiti į kiemą, palaukti kol jūsų mokyklos direktorius baigs darbą, pasekti jį iki tamsios bromos ir tuomet išlieti visą šitą pyktį ant jo, už blogai atliktą darbą! Mes tuo tarpu pasistengsime atnaujinti, arba kaip ponaitis išsireiškete 'apdeidinti' skinus projekte. Linkime malonaus žaidimo ir priminsime apie patarimą išlieti pyktį ant mokyklos direktorius.

  • Kek 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

50 minutes ago, Bullzai said:

Labai malonu, kad išreikšiate savo jausmus mūsų Projekto linkme, esame labai dėkingi už tai. Tačiau patartume išeiti į kiemą, palaukti kol jūsų mokyklos direktorius baigs darbą, pasekti jį iki tamsios bromos ir tuomet išlieti visą šitą pyktį ant jo, už blogai atliktą darbą! Mes tuo tarpu pasistengsime atnaujinti, arba kaip ponaitis išsireiškete 'apdeidinti' skinus projekte. Linkime malonaus žaidimo ir priminsime apie patarimą išlieti pyktį ant mokyklos direktorius.

man lt nelabai sekasi mokytoja dalbajobe bet aciu uz patarima

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 valandas prieš , ☭Wiggy☭ said:

man lt nelabai sekasi mokytoja dalbajobe bet aciu uz patarima

Atsiprašome, kad užgavome jūsų jausmus... Sere taip daugiau nepasikartos 😉😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...