Jump to content
This Guy

Spin Bot.exe

Recommended Posts

 

Draugiškas patarimas:

Nebūtų paprasčiau įrašyti demo per csgo? Nei frapsu nereiktų naudot ir kokybė būtų geresnė, tiesiog į console parašyk "record pavadinimas" ir paspausk enter, kai norėsi sustabdyti - "stop" ir viskas. O norint rasti demo ir įkelti į forumą, tereikia eiti ( http://prntscr.com/l29nns ) ir ieškoti failo tokiu pavadinimu, kokiu pavadinai.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 valandas prieš , DCRE said:

 

Draugiškas patarimas:

Nebūtų paprasčiau įrašyti demo per csgo? Nei frapsu nereiktų naudot ir kokybė būtų geresnė, tiesiog į console parašyk "record pavadinimas" ir paspausk enter, kai norėsi sustabdyti - "stop" ir viskas. O norint rasti demo ir įkelti į forumą, tereikia eiti ( http://prntscr.com/l29nns ) ir ieškoti failo tokiu pavadinimu, kokiu pavadinai.

Pritariu, bet žmogus norejo ant greičio tikriausiai nufilmuot, nes cyteriai ilgai serve neužsibūna, pasaudo ir pabėga. 

Jei žmogiškas esi, tai nekreipsi dėmesio. Bet tu matau prie visų forume kabiniesi.. žmogus stengesi, ir įkėlė. Kas dar negerai? 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Serbentautas said:

Pritariu, bet žmogus norejo ant greičio tikriausiai nufilmuot, nes cyteriai ilgai serve neužsibūna, pasaudo ir pabėga. 

Jei žmogiškas esi, tai nekreipsi dėmesio. Bet tu matau prie visų forume kabiniesi.. žmogus stengesi, ir įkėlė. Kas dar negerai? 

jei man kreditų reikėtų, aš irgi pilstyčiau iš tuščio į kiaurą. ;D

 

o dabar ačiū jog prigavai čyterį, bus užblokuotas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , IGNN1S 弐 said:

jei man kreditų reikėtų, aš irgi pilstyčiau iš tuščio į kiaurą. ;D

 

o dabar ačiū jog prigavai čyterį, bus užblokuotas.

Aš tiesiog atsakiau 😁 

P.s Sparta*

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Deji said:

cia tai gerai  pavaro :D be gedps

Hackeriai neturi gedos.

Redaguota LOLAS

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...