Jump to content
Microwave42069

Admin abuse

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561199088856709/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
šiandien (antrą kartą) apie 17:30
jb_Obama
jailbreake

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Echo
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Pirmajį kartą kai baną davė, tai buvo jb_carcari kai pasakiau jei tu mane nušausi tai tu gėjus, tai tada davė gag 3 mėnesiams ir nenuėme ir taip pat silence kurio nesu tikras trukmės. Antrą kartą buvo šiandien - atėjau į serverį, pradėjau vesti ir truputėlį padainavau su bumiu jei neklystu pora eilučių, IR tada echo davė man 1440 minutėm silence vėl, rašydamas, kad priežastis yra, kad jau turėjai silence ir vėl imk. (man silence buvo nuimtas per eventine dieną kai paneles reikėjo kabinti serverių owner'io) jeigu dar kažko trūksta tai pridėkite per Discord (Banana cat#6450), nes ten žymiai aktyvesnis būsiu. Taip pat gavau baną iš dc be jokio perspejimo ir taip pat tai buvo nuo Echo.

57.jpg

56 55

  • Lovin' it 3
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bausme pelnyta. As nuemiau tau bausme tik evento metu nepasitikrines ir nepaziurejas kokio ji ilgumo, nes galvojau kaip ir visi kiti zaidejai, kad esi uzmutintas tik 30 min. (mutinom visa serva kad butu tyla ir galetume paaiskinti taisykles). 

Tad jei 3 menesiai nepraejo po pirmos bausmes, pretenziju nera ko reiksti, nebent man uz neapdairuma, bet to pasekoje turejai 2 dienas laisves uz ka DEKOTI turetum o ne pretenzijas reiksti. Tiek is manes. 

 

O taip logika ijunk, kad vyksta eventas nereiskia kad staiga visos bausmes praranda esme lol

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu cia ne man sprest kaip kas skirsto bausmes, bet manau 3men ilgokas laiko tarpas. nu suprantu kai visa serva plusta visokiais zodziais. uztenka kartais ispet kad neissipisinetu ar nekalbetu nesamoniu 😄 aisku gali buti kad jis baustas ne pirma karta uz liezuvio nelaikyma 😄 tada jau bausme yra pelnyta 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 3/20/2022 at 12:37 PM, NotZenka:) said:

"Gejus" yra kitos pakraipos žmogus o ne ižeidimas ir tu jokios teises neturejai deti 3men mute su gag, nebent tu toks esi ir supykai 

Ne taip viskas veikia, jei tave pavadinčiau daunu ir tu supyktum pagal tavo logika daunas liktum? ar žmogus ant kurio kažkas sumastė sustumti?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 3/20/2022 at 12:37 PM, NotZenka:) said:

"Gejus" yra kitos pakraipos žmogus o ne ižeidimas ir tu jokios teises neturejai deti 3men mute su gag, nebent tu toks esi ir supykai 

Pritariu bausme per žiauri, bet jai jis pažeidžia taisykles nepirma karta ir buvo perspėtas tai čia jau jo problemos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...