Jump to content
Tomas

Admin Akkă

Recommended Posts

Sveiki, adminas Akkă daro nesamones. Nežinodamas taisykliu daro ką nori grasina banais t.t Sakė įkels į foruma pats, bet turbut patingėjo.

Demo ilgas, bet viską suprasti ir susidaryti nuomonę užtektų 8 min nes po to viskas kartojasi. Jeigu tingyte žiūrėti demo staigiai viską apibendrinų  Uždėjau vote dėl muzikos kuria leido, nesurinko balsų, pradėjo šakotis, uždėjau mutą, kelis kartus tą mutą jis nusiėmė pradėjo grasinti, kelis užmutino, užgagino nes paklausė ką per šh leidžia. Priežastis buvo, kad n-15 kitiems paklausūs kodėl draugo nemutina kuriam nėra 15 pasakė nesamonių nešneką t.t bet po to bent jau draugiškai ir jis gavo. Po to pradėjo grasinti banais ir visą kitą.

Dar norėčiau pasakyti, kad ne visos taisyklės surašytos yra. Dauguma jas žino žodžiu, bet naujesni žaidėjai atėja nesuprantą, todėl jas reiktų darašyti.

jo profilis: https://steamcommunity.com/profiles/76561198855781393

Jei jis pats paskaitys tai ir jam žinutė. Nelysk į akis kai pats nelabai ką žinai nei laikus bausmių nei pačių taisyklių. Adminas ne tam, kad virš kitų būtum, o, kad būtų tvarka.

teip.dem

  • Lovin' it 1
  • Kek 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pabuvau serveryje kartu su akka. Žveriškas akių draskymas, aiškinimas man, kad jis geriau žino taisykles, ir, kai nusipirksiu adminą galėsiu jam aiškint, ką daryt. 

Prakalbėjus jaunesniam nei 15 metų žmogui, jis pasakė, kad atsiųstų įrodymus jam į facebooką, o ne į forumą. (mano nuomone, tam yra forumas)

Dar sako, kad servyje žaidžia 4 metus, bet nei karto neteko pamatyti žaidėjo, tokiu vardu kaip sakė. (Tai tikrai apgailėtina, kai tiek laiko pražaidęs žaidėjas nežino serverio taisyklių)

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Draugo neužmitinau ss reik? Toliau akių draskymas rašei i chatus visiškus šudus paskui per voice pradėjei dar trynt kažkokias palevas butu jo asmens dokumentas užpaišytas ir viskiem adminam pranešta kad jo nemutint padėjes butu ir Sparta. Grįžtan prie anos temos www.vimo.lt/rules esu skaites daug kartu viska nuodugniai peržėjau pasidares lapa esu kokiam time ir pnš reikia mutint žmonės kurie neturi 15metų kalba gauna mute 1dienos toliau tiesiog savaitės po savaitės atėje arba draugų paprašę nuimti muta būna perma mutinti su tam tikru reasonu ;) Taip kad tomai nusileisk ant žemės. O rules paskaites suprastum kad kuri tu man linka numetei ir kas taisyklėse parašyta skiriasi visiškai. Ai ir btw dėkui už linka geros dienos ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Capture.PNG.72d45c06acb831ebc3a2715e349a1289.PNG

,, Draugo neužmitinau ss reik? "

Na jeigu dar kartą paskaitytum tai pasakiau, kad bent jau ir drauga užmutinai tai.

 

20 minutes ago, Kernius said:

Toliau akių draskymas rašei i chatus visiškus šudus paskui per voice pradėjei dar trynt kažkokias palevas

Demo yra viskas matosi galima sakyti nieko į tą chata išskyrus taisykles tau nerašiau, gale pasakei, kad adminams taisyklės negalioja ir paklausiau nuo kada.

 

20 minutes ago, Kernius said:

mutint žmonės kurie neturi 15metų kalba gauna mute 1dienos toliau tiesiog savaitės po savaitės atėje arba draugų paprašę nuimti muta būna perma mutinti su tam tikru reasonu

Savaitėms ir t.t mutinti nereikia aiškiai parašyta dienos mutas. Nuotrauka net prisegsiu.

20 minutes ago, Kernius said:

Taip kad tomai nusileisk ant žemės. O rules paskaites suprastum kad kuri tu man linka numetei ir kas taisyklėse parašyta skiriasi visiškai. Ai ir btw dėkui už linka geros dienos ;)

Visą laiką ir buvau ant žemės tu šakojaisi, kad neaiškintu nuo kiek procentų muziką leisti ir t.t Ne aš tau grasinau banais ir t.t Tai pats nusileisk ant žemės kitų nesodinęs. Sakei, kad žaidi virš 4 m tai pagalvočiau, kad žinotum bent jau apie muzikos procentus. Tas linkas kurį numečiau buvo atranka Vimo DJ tema kurta Kingspaw (kuris pagal mano žinias kaip ir Co-owneris) kuris esu įsitikinęs taisykles už tave geriau žino 100% dar kartą pacituosiu tą eilutę ,, *Vimo DJ užtenka surinkti 65% balsų, kad galėtų leisti muziką (paprastai reikia 75%); ".

Redaguota Tomas
susibugino citata.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 minutes prieš, Kernius said:

Toliau akių draskymas rašei i chatus visiškus šudus paskui per voice pradėjei dar trynt kažkokias palevas

Manau, čia buvo skirta man.

Įdėsiu savo chatą ir jau nuspręs prižiūrėtojai ir pats Bulzajus.

taisykles.jpg

Per voice chatą pasakė, kad serveryje žaidžia 4 metus. Todėl aš jo paklausiau.

metai.jpg

Čia truko man kantrybė, kai jis rašė pradejei su ei ir pnš.

(ten užtušavau keiksmažodį, bet į savo neatkreipiau dėmesio)

 

 

Tai visgi ar rašiau šudus?

Kai kalbėjau apie akių draskymą, turėjau omeny tai, kaip su manimi kalbėjai per voice chatą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...