Jump to content
c0m2eL

Unban

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).

https://steamcommunity.com/profiles/76561198091259703

• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Šiandien apie  22h

De_dust_2

Public
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Boxeris?
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Du šuviai su scoutu, mide iš t spawn per duris, vienas kabino Boxeri ir istorija baigta 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

O jei labai jau rupi kodel as taip zaidziu, galiu pasakyti, esu faceit lvl1, silveris mm, kitaip tariant tikras grieferis, ko gero 1.6 turiu 8000h+(zaidziau su cracku), ir visa ta laika dariau tik viena, bottom fraginau(kaip ir jusu serveryje ar bet kur kitur) ir ieskodavau nerealiu shotu, wallbangu 🙂 on top of that esu gana didelis franzj fanas, ir kazkokiai panelei dejau nerealu wallbang nuke, vien del to kad zinau kaip tas mapas veikia 🙂 o jum iskarto chyteris, ciuvakas kuris sedi 0-10 most of the time... Ir sakykim per 5h sesija, nu pataikysiu griubiai 5-10 tokiu shotu, kas yra daug, tiesa, bet jei visa laika darai viena ir ta pati... kind of makes sense ne?

Redaguota c0m2eL

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Zdarova gydytojas, pasiziuresiu dar demo i vakaro puse, kadangi reikalu dabar atsirado,  bet mazai sansu, kad unbana gausi. Jau pirmas hitas pixel shotas, o antras shotas iskarto i galva nutaikytas. Profas tikras

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 minutes ago, ♛ Kovalski ♛ said:

Zdarova gydytojas, pasiziuresiu dar demo i vakaro puse, kadangi reikalu dabar atsirado,  bet mazai sansu, kad unbana gausi. Jau pirmas hitas pixel shotas, o antras shotas iskarto i galva nutaikytas. Profas tikras

ir ka tai keicia? kiek shotu nepataikyta irgi paziurek, is 100 shotu random spaminant kazkas vistiek kabins, kiek matau cia adminai apsiverkia nes gavo pora lempu, arba del to kad net ir su savo ''cheatais" nesugeba uzkabinti. Keisti jus zmones, paziuret 2 min demo, kelis lucky shotus ir jau cheatas 🙂 o man pats malonumas kai visi verkia kad gavo toki lempini 🙂 na ka jau padarysi, palikit ta bana, gal rasiu kitu ltu serveriu, ne man gi vieta jusu "pro" serveri 🙂 mat 250h zaidejas yra nelygis

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Tomas said:

Neblogas snap flickas nuo grindų į galvą tikrai antram buvo, norėčiau ir aš taip 😞

Visada gali bandyti 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

25 minutes ago, ♛ Kovalski ♛ said:

Gerulis, kai cia net ne tavo flickas buvo XD

nu kad mano, po sito ir gavau bana 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

34 minutes ago, ♛ Kovalski ♛ said:

Gerulis, kai cia net ne tavo flickas buvo XD

nezinau, suletinus atrodo labai naturaliai, perkeliau taikinuka, tas pritupimas gale nuvede i ji, shotas zemiau galvos, lucky wiffas buvo, logiska vieta wallbangui, arba tu ieskokis daugiau demo su manim arba kvieskis kita admina 🙂 banas visiskai free

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...