Jump to content
Kernius

Spec adminai gali viska leisti sau?

Recommended Posts

Sveikas bulzajau prisimeni TopSporta ir senus laikus kaip adminu mutint negalėjo jei ir 15nebus tai va dabar man jau ilgas laikas kaip 15 metų ir štai atėjes į serverį susitikau faina vipa pašnekėjom ir bam prisistatė Spec adminas, jis man pareiškė kad man nėra 15metų ir dėjo perma ;) jis dar paminėjo (kad aš jam ne draugas) tai manau jis turėjo omeni draugų nemutina tik randomus arba net mano galva neišneša jo pasakytų žodžiu. Gl hf

20180826_135104.jpg

20180826_135111.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ko nekėliai nuotraukos kaip nuimiau mute ir uzdejau iš naujo su 30 min? 

Netyčia uzdejau perm mute. Draugas ne draugas, elgiuosi su visais taip pat, ir nereikia skiest, o tave pirmą kartą matau serve, ir man dar drįsti gąsdinti su bullzajum, nes jis tavo vos ne draugas ir tau viskas leistina? Taip aš tave suprantu ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 valandas prieš , Serbentautas said:

Ko nekėliai nuotraukos kaip nuimiau mute ir uzdejau iš naujo su 30 min? 

Netyčia uzdejau perm mute. Draugas ne draugas, elgiuosi su visais taip pat, ir nereikia skiest, o tave pirmą kartą matau serve, ir man dar drįsti gąsdinti su bullzajum, nes jis tavo vos ne draugas ir tau viskas leistina? Taip aš tave suprantu ;)

Ka tu bandai įrodyt tik gavau mute nufotkinau iškart leavinau ;) kitas adminas atmutino ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

image.thumb.png.4c14b68d394ef9f5ac63b5e77a7134ba.png

 

Mutas 30 minučių buvo. Reikia tik paiškot pagal steam id ir iškart viskas matos, tik priežastik skirias kažko.

Redaguota xEon

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Kernius said:

Ka tu bandai įrodyt tik gavau mute nufotkinau iškart leavinau ;) kitas adminas atmutino ;)

Ką tu kalbi, tu tik į spekteitus nuėjai, aš nuimiau tą mute ir pakeičiau, be to, be manęs tame serveryje nebuvo jokio kito spec Admino kuris tau galėtų mute nuimti. Nes paprasti negali ;)

Taip kad neirodinek savo tiesos žmogau..

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...