Jump to content
Pepe Ponss

WC3 CHRONOS

Recommended Posts

Žodžiu nieko daug nesakysiu, bet maloniau prašau sugražinkit chronos. Ir tiesiog baninkit tuos kurie bugina. Ačiū kas pabandys kažką daryti.

  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jei sutvarkys - įdės, jei ne tai ne. Jau buvo prieš tai tema. Prašome nefloodint forumo jau aptartomis temomis. Buginai tai taip ir išėjo.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest

Žodžiu čia pepe iš ragelio. Aš buginau ? Prisijungiu į srv žiūriu nemirtingas kmr. Nu ir ką daryt man ? Btw vis dar eina bugint su kita rase :) Tik tiek kad gali ir su ginklais dmg daryt su ja o tau nk negali net su knifu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pala aš buginau ? Prisijungiu į srv nemirtingas kmr žiūriu. Nu ir be to pamastykit ką išiminėt nes yra kita rasė su kuria eina subugint kad visiškai nemirtingas esi, nu tprm taves su niekuom damage ngl daryt. Ir gali pats kitus su betkuom lest. Tik skirtumas kad tu jiem dmg darai :). Tai siūlau pamastyt.

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Pepe Ponss said:

Pala aš buginau ?

http://vimo.lt/topic/358-wc3-chronos/

Jau pamiršai?

1 hour ago, Pepe Ponss said:

Nu ir be to pamastykit ką išiminėt nes yra kita rasė su kuria eina subugint kad visiškai nemirtingas esi

Kadangi neįvardijai, kokia klasė, tai manau, kad kalbi abie shadow hunter. Shadow hunter ultimate yra trumpas nemirtingumas ir tai yra pačiam mode, o ne kažkos bugas.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Pepe Ponss said:

Pala aš buginau ?

Būtent tai ir darei, ne vieną kartą kitų prašei kurie dar nesusiprato, kad tu galėtum susibuginti. Girdėjau ir savo ausim ir kiti ne vieną kartą sakė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

 

On 2018-08-29 at 5:43 PM, Tomas said:

Būtent tai ir darei, ne vieną kartą kitų prašei kurie dar nesusiprato, kad tu galėtum susibuginti. Girdėjau ir savo ausim ir kiti ne vieną kartą sakė.

 

On 2018-08-29 at 5:08 PM, xEon said:

http://vimo.lt/topic/358-wc3-chronos/

Jau pamiršai?

Kadangi neįvardijai, kokia klasė, tai manau, kad kalbi abie shadow hunter. Shadow hunter ultimate yra trumpas nemirtingumas ir tai yra pačiam mode, o ne kažkos bugas.

Tai jei prisijungiu į serverį su mėgiama rase ir žaidžiu ir žaidimas subugina tai aš buginu skaitosi. Ir be to shadow hunterį išmokau jau normaliai subuginti kad būčiau visai nemirtingas visam laikui ir galėčiau šaudyti. Na bet nendauoju ,nes neįdomu lošti :). Be to ar sunku bullzajui kas 2 sav restartinti serverį <?> Nes tada chronos bugas susitvarko :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tema jau gana ilgą laiką užbaigta yra, keista po kelių mėn grįžti ir toliau diskutuoti. :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dramatiškai išėjo : image.png.10f10609708c3df2af101bffbe085f45.png ir netikėtai sugrįžo jau net 2 kartą.

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...