Jump to content
Dekanidzė

Unban Anketa

Recommended Posts

Buvau užbanintas už nieka.

Mano steamo profilis Steam Community :: 𝙳𝚎𝚔𝚊𝚗𝚒𝚍𝚣

Admino neprisimenu.

Situacija tokia: Zaidziau vimo per viena acc buvau ten dmg as kalasas jau neatsimenu td ta mano acc nuscemino susikuriau nauja per nauja jau buvau pasikeles gold nova 3 ir kazkoks adminas sako tu wh atsiusk meina turi 5min as parasiau jam situacija kad nuskemino acc ir t.t jis nepatikejo ir dejo ban nes per trumpa laika naujokas kurio rankas recuit 1 pasikele gold nova 3 ir uzbanino ban priezastis parasyta buvo wh

draugelis mano ten jam irgi aiskint situacija pradejo ir jam muta sove chate.
 

(irodymu neturiu)

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes ago, Dekanidzė said:

Buvau užbanintas už nieka.

Mano steamo profilis Steam Community :: 𝙳𝚎𝚔𝚊𝚗𝚒𝚍𝚣

Admino neprisimenu.

Situacija tokia: Zaidziau vimo per viena acc buvau ten dmg as kalasas jau neatsimenu td ta mano acc nuscemino susikuriau nauja per nauja jau buvau pasikeles gold nova 3 ir kazkoks adminas sako tu wh atsiusk meina turi 5min as parasiau jam situacija kad nuskemino acc ir t.t jis nepatikejo ir dejo ban nes per trumpa laika naujokas kurio rankas recuit 1 pasikele gold nova 3 ir uzbanino ban priezastis parasyta buvo wh

draugelis mano ten jam irgi aiskint situacija pradejo ir jam muta sove chate.
 

(irodymu neturiu)

 

Sveikas, kodėl taip vėlai po bano rašai anketa? Demo, gruodžio mėnesio, nebeturim, tai patikrinti ar cheat'inai nelabai galim ir baną uždėjo prižiūrėtojas. Dabar ką galiu nebent patarti tai susisiekti tau su Bullzai#0652 discord'e dėl unban kainos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Banas nuo @Nepasimesk kas zaidime labiau patyres nei iprastas priziuretojas, plius prigaves tikrai rimtu cheatu.

+ Toki pat bana esi gaves NUO KITO patyrusio admino musu draugu projekte - Bachuru serve. Reasonas tas pats kaip ir pas mus, wh. 
Tik gauta ant kitos paskyros PRIES METUS.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198283007717
Rimtai ant tiek hopeless esi kad po metu laiko dar nepasimokiai ir toks pat siuksliukas esi? Vaje.
 

Banas lieka, kaip minejo advokatas someone, kreipkis i bullzai TIK jei nori issipirkti unbana, for free neisileidziam tokiu kaip tu kuriem pajibat ant zaideju ;). 

Tema rakinu

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...