Jump to content
.ro

free mute

Recommended Posts

sveiki visi, senai zaidziau surfe, tai nutariau siandien pasurfinti. Atejau i serveri, mandarincikas mic spamina (bet su admin). Nekreipiau demesio i tai. Po kiek laiko kazkoks vaikas (10-13metu) pradejo kalbeti, rekauti ir daryti nesamones per mic. Kaip buves ne karta ir ne du adminas, as jam pasakiau, kad mic-15 (gal jis to nezinojo), tuo paciu pasakiau ir mandarincikui, kad jis turi ji ispeti, nes jis adminas. Jis (mandarincikas) pareiske, kad jis neprivalo vygditi savo pareigu (kaip admino) ir jis jo nei ispes, nei mutins. Galvoju nu ok. Tebunie. Po poros minuciu atejo ignnis ji izeidinejo stewie2k (tikslaus nick nepamenu), jis gavo mute. Pasakiau, kad stewie2k jau toks nepirmas kartas ir as jo vietoj deciau stewie2k perma mute. Po sito pasakymo matosi kas buvo toliau fotkej. Siulyciau nuimti jam admin, nes jis neatsakingai naudoja savo kaip admino pareigas. Aciu jei kazkas viska skaitys:d.

20180604162844_1.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu nemanau , kad kiekvienas admin, turi butinai atlikti savo pareigas, tai priziuretoju darbas.. man tas vaikas nekenke, normaliai snekejo, tai nieko ir nedariau... ir mute gavai uz tai kaip pats sakai tas stewie2k izeide ignis , o pries tai tu ji izeidei... pries versdamas kazka ant kitu , pirma apie save pagalvok...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, LTU Geimer280 said:

1. Man ignnis ir marijampolietis leido kalbėt kurie turi tokia teisę 2. as nerėkaujau 3. Mandarincikas tave užžmutino, nes tau pačiam nėra 15m

Uoj kiek daug blogų dalykų čia parašyta. 1. Visiems taisyklės galioja tokios pačios įprastiems, adminams ir net prižiūrėtojams jei gali tuo patikėti, o taip išsireiškus "cherry pickinti" žmonių nereikia. 2. Nors ir nerėkaujai nereiškia, kad gali kalbėti kai nėra 15. Tuo labiau lyg koks išskirtinis "aš galiu, o tu ne". 3. Pamini, kad jam nėra 15, todėl ir mutino, bet 15 jam kaip ir yra visus metus kalbėjo, mandarinas pats paaiškino dėl ko dėjo viršūje beto ir *hint *  * hint *  ne dėl amžiaus. Nebūčiau rašęs, bet truputi nervai paėmė paskaičius nesi išskirtinis, taisyklės visiems galioja tokios pačios.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, ¡Cocumber said:

nu nemanau , kad kiekvienas admin, turi butinai atlikti savo pareigas, tai priziuretoju darbas.. man tas vaikas nekenke, normaliai snekejo, tai nieko ir nedariau... ir mute gavai uz tai kaip pats sakai tas stewie2k izeide ignis , o pries tai tu ji izeidei... pries versdamas kazka ant kitu , pirma apie save pagalvok...

nereikia cia man pasaku sekti. Nieko as neizeidziau in game, nebent tu pasakyma “as buciau perma dejas” supranti kaip izeidima. Btw jei buciau ji izeides, ar neturetu pirma buti ispejimas?:)). 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, LTU Geimer280 said:

1. Man ignnis ir marijampolietis leido kalbėt kurie turi tokia teisę 2. as nerėkaujau 3. Mandarincikas tave užžmutino, nes tau pačiam nėra 15m

gaila, bet man 15 jau nuo kovo:)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, LTU Geimer280 said:

IRODIK

 

dar pasakyk, kad as ne Rokas ir cia fake XDDDD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaip visada nenaujiena. 2 adminai leidzia sneketi ir daryt nesamones vaikams. 2 adminai mutina ir gagina ir vaikai verkia forume cia viskas del to kad nera tvarkos serveriuose nesuprantu kur ziuri priziuretojai :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , ¡Cocumber said:

 ir mute gavai uz tai kaip pats sakai tas stewie2k izeide ignis , o pries tai tu ji izeidei... pries versdamas kazka ant kitu , pirma apie save pagalvok...

manęs tikrai neįžeidė, nebent aš to negirdėjau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 minutes prieš, Cardinals said:

Kaip visada nenaujiena. 2 adminai leidzia sneketi ir daryt nesamones vaikams. 2 adminai mutina ir gagina ir vaikai verkia forume cia viskas del to kad nera tvarkos serveriuose nesuprantu kur ziuri priziuretojai :)

67OEzfR.png

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

54 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

67OEzfR.png

tai ka as jiems ir sakau , kad nieko blogo zmogus nedaro , kam ji mutint , kam jis kenkia.. balsas? kiekvienas turi skirtingus balsus jezz - .-

 

 

 

o del muto , taigi pasibaige ko  tu cia dar vis verki - .-

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , Tomas said:

Uoj kiek daug blogų dalykų čia parašyta. 1. Visiems taisyklės galioja tokios pačios įprastiems, adminams ir net prižiūrėtojams jei gali tuo patikėti, o taip išsireiškus "cherry pickinti" žmonių nereikia. 2. Nors ir nerėkaujai nereiškia, kad gali kalbėti kai nėra 15. Tuo labiau lyg koks išskirtinis "aš galiu, o tu ne". 3. Pamini, kad jam nėra 15, todėl ir mutino, bet 15 jam kaip ir yra visus metus kalbėjo, mandarinas pats paaiškino dėl ko dėjo viršūje beto ir *hint *  * hint *  ne dėl amžiaus. Nebūčiau rašęs, bet truputi nervai paėmė paskaičius nesi išskirtinis, taisyklės visiems galioja tokios pačios.

Paklausk Ignnio arba Marijampoliečio jie tau paaiškins kodėl jie turi tokia teisę.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , IGNN1S 弐 said:

67OEzfR.png

Va dėl ko Tomai tu manęs negali mutint, kad Bullzai taisyklių nepakaičia, bet jos kas nuo karto pasikeis pačiam serveryje. :D

 

Tikiuosi supratai mane. :)

 

Redaguota LTU Geimer280

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Capture.PNG.73b742a64861972a410b96062be9f2da.PNG

Taisyklė kaip matai tokia pati. Su Kingspaw ir jo argumentu aš sutinku, bet su  tavimi nelabai. Tu nori, kalbėti, bet tuo pačiu nori, kad tik tu iš jaunesnių galėtum tai daryti. Aš favoritu nesirenku ir sakykim jeigu leidžiu kalbėti warcraft serveryje jauniems tai jau visiems, o ne vienam ar dviems nes  visi jie lygus. Classice tu nori, kad tau vienam leistu kalbėti.

Truputi pacituosiu tave ,, Man ignnis ir marijampolietis leido kalbėt kurie turi tokia teisę " ,, Mandarincikas tave užžmutino, nes tau pačiam nėra 15m " supranti šitie du sakiniai vienas kitą neigia. Jau kelis kartus tą sakiau, bet ir vėl pasikartosiu visi esame lygus tau nėra15 ir tu nori kalbėti, bet nenori, kad kalbėtų kiti kurie neatitinka amžiaus. Nebausiu tada kada ir kiti tūrės tokia teisę, o iki tol teks laukti 15.:)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 minutes prieš, Tomas said:

Capture.PNG.73b742a64861972a410b96062be9f2da.PNG

Taisyklė kaip matai tokia pati. Su Kingspaw ir jo argumentu aš sutinku, bet su  tavimi nelabai. Tu nori, kalbėti, bet tuo pačiu nori, kad tik tu iš jaunesnių galėtum tai daryti. Aš favoritu nesirenku ir sakykim jeigu leidžiu kalbėti warcraft serveryje jauniems tai jau visiems, o ne vienam ar dviems nes  visi jie lygus. Classice tu nori, kad tau vienam leistu kalbėti.

Truputi pacituosiu tave ,, Man ignnis ir marijampolietis leido kalbėt kurie turi tokia teisę " ,, Mandarincikas tave užžmutino, nes tau pačiam nėra 15m " supranti šitie du sakiniai vienas kitą neigia. Jau kelis kartus tą sakiau, bet ir vėl pasikartosiu visi esame lygus tau nėra15 ir tu nori kalbėti, bet nenori, kad kalbėtų kiti kurie neatitinka amžiaus. Nebausiu tada kada ir kiti tūrės tokia teisę, o iki tol teks laukti 15.:)

Ignnis ir Marijampolietis leidžia visiem kalbėt kuriu nekalba nesamonių :) ir jeigu ką Mandarinčikas manes neužmutino, o užmutino god ir Swager69 jeigu pamenu.

Redaguota LTU Geimer280

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...