Jump to content
-Nepripises | Barkodas

Unban prašymas.

Recommended Posts

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - Barkodas https://steamcommunity.com/profiles/76561198877330988/ 
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - 2020-06-15 00:48:40 »AWP« Only 128T | Vimo.LT  map nepamenu koks buvo, bet esmė ta kad prisipažystu mane administratorius užbanino priežastis - Už wallhack nieko neslėpsiu kadangi visvien sistema rodo ir yra įrodymai, taigi po metų laiko noriu pameginti jūsų labai gerbiami administratoriai duoti šansa man sugrįžti į Vimo galiu tikrai pasakyti kad baigiau šitas nesamonės su tai čytais kai tik davė bana viskas po keletos dienų baigiau žaisti cs:go ir po kažkiek laiko grįžau ir net nebenaudojau wallhack ir dabar žaidžių be wallhack ir nepaslystu ant tos pačios klaidos pasimokiau ir bėja bana gavau per Vimo awp serverį, taigi gerbiami administratoriai prašau duokit man šansa, aišku dabar mano žodžiai nieko neįrodo bet tikrai sakau baigiau visa šita šuda su tais čytais. Pasiilgau savo draugu 😄  gerai leisdavau laika su tam tirkais savo svarbiais žmonėmis šiame projekte tai tikiuosi perskaitysite ir atsižvelgsite viską prispažinau ir tikiuosi duosite šansa man pasitaisyti ir nedvejoti manimi 🙂❤️.
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - Gaila, bet nebe pamenu
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - Tiesiog atėjo keli čyteriai ir miriau vis miriau rankas krito susinervavau atsisiunčiau wallhack ir tik norėjau vėl pasikelti iki tokio pat ranko kurio buvau ir išjungti bet per vėlu jau buvo 😕

Redaguota -Nepripises | Barkodas
Radau informacijos apie savo bana istorija

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Cia sakai "po metu laiko" todel nes nauji metai atejo? Banas pries 5 menesius ir 24 dienas gautas tik. 

Kai bus lygiai metai galesiu pabandyt atbanint, dabar gali isigyti unban paemes vipa 3 menesiam

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , Deivius1 said:

Cia sakai "po metu laiko" todel nes nauji metai atejo? Banas pries 5 menesius ir 24 dienas gautas tik. 

Kai bus lygiai metai galesiu pabandyt atbanint, dabar gali isigyti unban paemes vipa 3 menesiam

Tai matai kad tema redaguota šeip ne tai susiradau informacija vimo platformoje kada bana buvo ir redagavau nes dabar kai karantikas tai man tos dienas eina greitai 1 diena kaip 2 dienos

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...