Jump to content
HyPerZ_xd

Tomas Muta 24h dave

Recommended Posts

Krc losiau serve tas kampino biski suraginau piso mute 24h ir paskuj dar daugiau kai zmones paprase nuimti ir tt o pats kai raigina ir tt viskas zjbs ....   

image.png

image.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gerai pradėkime nuo pradžių žaidžiam kartais kažkas pasako nachui, blet viskas okey. Problema buvo kai pradejai rimčiau varyti pasakiau nusiramink, bet turbūt tavo ego neleido ir vėl pasiuntei ant kelių raidžių. Mutą dėjau dienai. Bet taip pat matau, kad yra uždėta savaitei ko neprisiminiau, kad būčiau daręs, nuėjau i serverį pasitikslinti kur tavęs nebebuvo tai tiesiog paklausiau kitų.

Gavau šitokį atsakymą:  https://imgur.com/a/rAVjmEd

Taigi arba kelių žmonių atmintis streikuoja arba kažką su nuotrauka padarei. Linksmo žaidimo.^^

Edit; ir vėl nuėjau į serverį ir dar karta paklausiau https://imgur.com/a/QjFVI38

Tai va žmogus kuris jį užstojo kai dėjau mutą taip pat matė, kad dėjau dienai. Savo atmintimi nepasitikiu tai paranoiškai renku įrodymus. :D

Redaguota Tomas
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 minutes ago, Tomas said:

Gerai pradėkime nuo pradžių žaidžiam kartais kažkas pasako nachui, blet viskas okey. Problema buvo kai pradejai rimčiau varyti pasakiau nusiramink, bet turbūt tavo ego neleido ir vėl pasiuntei ant kelių raidžių. Mutą dėjau dienai. Bet taip pat matau, kad yra uždėta savaitei ko neprisiminiau, kad būčiau daręs, nuėjau i serverį pasitikslinti kur tavęs nebebuvo tai tiesiog paklausiau kitų.

Gavau šitokį atsakymą:  https://imgur.com/a/rAVjmEd

Taigi arba kelių žmonių atmintis streikuoja arba kažką su nuotrauka padarei. Linksmo žaidimo.^^

Edit; ir vėl nuėjau į serverį ir dar karta paklausiau https://imgur.com/a/QjFVI38

Tai va žmogus kuris jį užstojo kai dėjau mutą taip pat matė, kad dėjau dienai. Savo atmintimi nepasitikiu tai paranoiškai renku įrodymus. :D

xD net nedavei jokio ispejimo nieko . O kaip as savaites muta galejau gauti jai as snekejau visalaik kai zmones sake kad nrml esu nuiimk tai ne nx pisai 10k min muta

dbr ateini ir pisi prota ir nexuj kampinti surf serve niekam nepatinka dauk kad sake ko kampini ir tt tau px

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Buvau perspėjas, kad nusiramintum? buvau. Kiti žmonės prašė, kad nuimčiau?- Taip prašė. Ir dėl 10k min muto kaip sakiau savo atmintimi nepasitikiu, tai paklausiu kitų.Tie patys žmonės kurie prašė tave atmutinti sako, kad matė  dienos mutą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

42 minutes ago, Tomas said:

Buvau perspėjas, kad nusiramintum? buvau. Kiti žmonės prašė, kad nuimčiau?- Taip prašė. Ir dėl 10k min muto kaip sakiau savo atmintimi nepasitikiu, tai paklausiu kitų.Tie patys žmonės kurie prašė tave atmutinti sako, kad matė  dienos mutą.

Tu atsilupes ar kas pasiskaityk taisykles nx 30 Min pirmas mutas .

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tomas as manau kad turi turet savo irodimus o kad cia imetei kitu zmoniu nuomone nemanau kad cia uztektinai irodimu . Tuo labiau kiek budavau serverije Hyperz man atrodo gan malonus zmogeliuks 😊

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Būtų 30 min jeigu būtum pažeidęs vieną taisyklę. Jeigu jau labai įdomu tai gavai už įžeidinėjima ir keiksmus. Beto ,, krc losiau serve tas kampino biski suraginau" gerai, kad bent jau forume mandagesnis. :D 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Cardinals said:

Tomas as manau kad turi turet savo irodimus o kad cia imetei kitu zmoniu nuomone nemanau kad cia uztektinai irodimu . Tuo labiau kiek budavau serverije Hyperz man atrodo gan malonus zmogeliuks 😊

Aš įrodymus mielai pateikčiau, bet matai demo as labai retai recordinu, o bausmės laiką pažiūrėčiau, bet jo serveryje nėra.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Tomas said:

Būtų 30 min jeigu būtum pažeidęs vieną taisyklę. Jeigu jau labai įdomu tai gavai už įžeidinėjima ir keiksmus.

pažeidė dvi taisykles kaip katik ir rašiau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Cardinals said:

O tai kiek jis taisykliu pazeide? Jeigu kalbi tik apie izeidinejima?

Pazeidziau vien kad nx pasiunciau nes per Surf ski jis vien campina t2 ant boosto ir neimanoma praeiti visiem uzpisa dauk kas jam sako kad nekampint . 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Tomas said:

Aš įrodymus mielai pateikčiau, bet matai demo as labai retai recordinu, o bausmės laiką pažiūrėčiau, bet jo serveryje nėra.

as pazeidziau 1 taisykle tai buvo nepagarbumas adminams,

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na siuntinėjimas nachui ir lochinimas turbūt yra kaip čia išsireiškus- Pagyrimai?

 

Edit: beto ateik į serverį labai man dėl laiko įdomu uždėto (naujo komentaro nekuriu, kad nespaminti.)

Redaguota Tomas
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai va prašetė įrodymų : https://imgur.com/a/M9BGnkl

mutas yra 10k minučių, bet aiškiai matosi visiškai kitokie steam ID . Dar norėčiau atsiprašyti, kad kaltinau jį pakoregavus nuotrauką.

Bet dabar aišku, kad 10k gavai ne nuo manęs.

Dienos mutas sakyčiau uždėtas visiškai teisingai, o kas dėjo tau savaitei čia jau nebe mano reikalas. Dar kartą geros dienos. :)

Redaguota Tomas
Klaidos

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...