Jump to content
Asmininkas

Bausmes complaintas

Recommended Posts

• Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio.
- Asmininkas (https://steamcommunity.com/profiles/76561198047491537/)

• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
  2020-12-29 apie 23:10. Fy_poolday, only deagle serve

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Falc0n 
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Mano situacija tokia,jog prisijugiau su non-prime accountu,turintis maina,bet neturintis galimybes jo susigrazinti,kadangi buvau isvaziaves y anglija dirbti ir po poros menesiu inactive,manes paprase steamas irodymu,ar tai mano acc,kadangi mano mainas pirktas is zmogaus ir as tu irodymu tiksliu neturiu,vapse neatsimenu is ko pirkau,nes tam accountuj jau daug metu. Falconas isbanino,nes reikalavo is manes,kad prisijungciau su mainu,tai klausimas kodel as su nauju tadar :DPrazaides kokias 3 dienas serve,daug "senbuviu' mane vis kaltino,jog esu pajunges kaska,bet kaskokiu irodymu svariu neturejo nei vienas,nes demo perziurejimas nebuvo jiem aktualu,tik sneketi ir tiek 🙂 Bandziau jiem ir jam sakyti,bet nepatikejo ar kas buvo ir uzbanino 5minutem su priezastimi: "Prisijunk su mainu acc". Mano servo K/D gal vos siekia 1.25. Mano didziausias irodymas,jog tai mano mainas,nes discorde pasivadines Kapiliaris,taippat is buvusiu nicku, galima matyti "kapiliaris' nicka steame.Aisku sitame naujame,as kitaip pasivadines,nes taip rimtai negalvojau,jog sulauksiu demesio.

edit: discordas tikrai nesukurtas siandien,jy jau turiu is seniau su tokiu nicku.

edit2: jeigu kyla klausimu,galite drasiai klausti.

edit3: ojezau,wolfas nusizvenge ir perskaiciau dar karta savo apeliacija,,dabar patikrinau,kad galima nicka discorde keisti 😄😐🤐 Bet turiu irodymu is gmailo,jog tai mano acc ar kaska is trade offeriu kaip senais laikais budavo per gmaila  treidus daryti. Daugiau nezinau kaip irodyt jums savo maino ''buvusi'' savininka.

 MAINAS: https://steamcommunity.com/id/kapilgod12

Redaguota Asmininkas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...