Jump to content
Zigmis

Perma ip ban

Recommended Posts

Buvo taip gavau 3 day competetive bana ant maino galvoju einu pazaist kompetetiva ant kito acc pazaidziau kazkaip neturejau ka veikt ir atejau i vimo nes ant maino zr daug zaizdavau belekiek nuo 1.6 surfo pradzios ir gavau bana kad naudoju wh nors labai askiai mates kad net nenaudoju nes koks tolkas man naudoti jei as cia teik eventu laimejas ir tiek savo gyvenimo praleides tuose servuose ir plius ant mano main acc buvo awp rankas legendery eagle tai manau kad neteisingai mane uzbanino labai noriu girsti i vimo serveri bent dienai ar dviem  nes seip pagalvojus kad gyvenime nebegrisciau i vimo net asaros kiltu :d tai labai noreciau unban aciu  iki 🙂 

  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Arba galeciau gauti unabn ir galetumet stebeti mane koks adminas kad tikrai ne cheatinu nes patikekit manim labai noriu grist prie tu laiku kai kiauras dienas ir naktis linksmai zaisdavau 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pateike maina dabar, galejo ta serve padaryt, butu isvenges bano, paskyra atrodo padori, vacu nerandu, bana nuemu. Sekmes zaidime Jokubai/Zigmai/Svarcai/Ozy/

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...