Jump to content
Bullzai

CS:1.6 Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

Kandidatais gali būti tik 19+ metų turintys asmenys. Detaliai apie save rašyt nereikia, bet būtinai įkelkit (bent vieną) savo kontaktus (Skype / Mob.nr. / E-mail). Anketas rašykite šioje temoje.

Classic Surf - 3 / 7
Public - 0 / 5
Speed RUN - 1 / 2



Classic Surf prižiūrėtojai:
JanSport
Edde
Pp

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki esu Paulius, nors iki 19 metų dar trupučio trūksta, bet bullzai leido užpildyt anketą ir pretenduoti į prižiūrėtojus. Taigi pretenduoju į surf serverio prižiūrėtojo pareigas, nes nematau tenais tvarkos, daug čyterių, kamperių ir kitokių veikėjų, žmonių nejaučiančių ribų ir nieko daugiau nedaro tik konfliktuoja su kitais. Norėčiau serverį padaryti dievo prižiūrimu kampeliu visiems Counter Strike 1.6 mėgėjams. Kaip būtų ir kaip nebūtų tikiuosi gausiantis šančą užimti prižiūrėtojo pareigas. Susisiekti su manimi galima skype: Paulius12K@gmail.com

Linkiu sėkmės visiems kandidatams ir Vimo.lt bendruomenei :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

kažkaip nė kart tavęs neužmatydavau servery, kai pats prisijungdavau. Gal nelabai dažnai lankais?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas bullzai,usu Donatas, man 14metų. Esu labai jaunas bet patikimas nesu toks melagis apgavikas ir t.t. Esu žinomas vimo surfe kaip knT.-_LeGenD :D vimo esu jau senokai ir tikrai ilgai būsiu.(skype: Vimo gerbejas) nr. Galiu duoti į pm. Kolkas negaliu eiti prie cs nes mano kompas neveikia ir renkuosi kad greičiau jį sutvarkyčiau :/

(P.S) tikiuosi pasiseks :D

                                by:  Donatas :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , legendinis said:

Sveikas bullzai,usu Donatas, man 14metų. Esu labai jaunas bet patikimas nesu toks melagis apgavikas ir t.t. Esu žinomas vimo surfe kaip knT.-_LeGenD :D vimo esu jau senokai ir tikrai ilgai būsiu.(skype: Vimo gerbejas) nr. Galiu duoti į pm. Kolkas negaliu eiti prie cs nes mano kompas neveikia ir renkuosi kad greičiau jį sutvarkyčiau :/

(P.S) tikiuosi pasiseks :D

                                by:  Donatas :)

tik 19+ metų. Atmesta.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki,

Esu counter strike 1.6 žaidimo surf žaidėjas. Daugelis mane žino arba tiksliau mano nicką - Yako*. Noriu prisistatyti, šiuo metu man yra sukakę 16 metų, taip puikiai suprantu, jog tai ne tas 19-kinis amžius, tačiau būdamas 16 esu daugiau subrendęs už kai kuriuos kitus administratorius. Tiesa, mano tikras vardas tra Raimondas.

Į vimo.lt prižiūrėtoją pildau todėl, kad serveryje nebematau tvarkos, aktyvių administratorių, kurie kovotų su "čyteriūgomis". 

Linkiu visiems kitiems pildantiems sėkmės.

Pagarbiai,

Yako*

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Yako said:

Sveiki,

Esu counter strike 1.6 žaidimo surf žaidėjas. Daugelis mane žino arba tiksliau mano nicką - Yako*. Noriu prisistatyti, šiuo metu man yra sukakę 16 metų, taip puikiai suprantu, jog tai ne tas 19-kinis amžius, tačiau būdamas 16 esu daugiau subrendęs už kai kuriuos kitus administratorius. Tiesa, mano tikras vardas tra Raimondas.

Į vimo.lt prižiūrėtoją pildau todėl, kad serveryje nebematau tvarkos, aktyvių administratorių, kurie kovotų su "čyteriūgomis". 

Linkiu visiems kitiems pildantiems sėkmės.

Pagarbiai,

Yako*

Kadangi jau esi buvęs prižiūrėtoju, suteiksiu antrą šansą. Priimtas bandomajam laikotarpiui, t.y. 2 mėn. Atsiųsk savo norimą vardą ir slaptažodį man į PM (AŽ) čia.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...