Jump to content
Swagger69

Paradox gagina.

Recommended Posts

Sveiki kas skaito šito post.Krč stengsiuos kuo trumpiau,tad žaidžiau Classic Surfe ir kaip visada atejo,Paradox.Aš klausiausi muzikos tas dėjo serve budamas 4-5 vote ar muzika leisti.Mane sunervino bšk parėkavau.Tas dejo gag nors pats jis kalba kaip jam mažiau negu 15 metu.Tad aš biški pasimetes nžn ka daryti tai kas čia gi daros vaikai pradėda šnekėti.Aš manau,kad tai nlb idomu kitiems girdėti visokius piemenius rekaujančius.Ir jis beperstojo prašo eiti PUBG čia lygtais gaunasi,kad reklamuoja ta žaidimą? Tai va norėjau tik tiek pasakyti.
Dėkui už dėmesį ^^

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 minutes prieš, Swagger69 said:

Sveiki kas skaito šito post.Krč stengsiuos kuo trumpiau,tad žaidžiau Classic Surfe ir kaip visada atejo,Paradox.Aš klausiausi muzikos tas dėjo serve budamas 4-5 vote ar muzika leisti.Mane sunervino bšk parėkavau.Tas dejo gag nors pats jis kalba kaip jam mažiau negu 15 metu.Tad aš biški pasimetes nžn ka daryti tai kas čia gi daros vaikai pradėda šnekėti.Aš manau,kad tai nlb idomu kitiems girdėti visokius piemenius rekaujančius.Ir jis beperstojo prašo eiti PUBG čia lygtais gaunasi,kad reklamuoja ta žaidimą? Tai va norėjau tik tiek pasakyti.
Dėkui už dėmesį ^^

Pats puikiaia žinai už ka gaginau,  ižeidinėjei kitus žaidėjus, ispėjau, tai kartojosi. Manau pasekems aiškios. 

 

 

Ir jis beperstojo prašo eiti PUBG čia lygtais gaunasi,kad reklamuoja ta žaidimą?( 16 metų mastysena btw)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visu pirma aš tik tave ižeidinėjau.Ir aš pvz klausiau muzikos tai iškur man žinoti ka tu sakai... Ir beje visi gali paliūdyti,kad tu beperstojo šnekėjai nors tau nera 15 o pats žn kad negali vapšie kam vaikams duoti admin....

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Swagger69 said:

Visu pirma aš tik tave ižeidinėjau.Ir aš pvz klausiau muzikos tai iškur man žinoti ka tu sakai... Ir beje visi gali paliūdyti,kad tu beperstojo šnekėjai nors tau nera 15 o pats žn kad negali vapšie kam vaikams duoti admin....

ignnis, Wolf Pack, xaba1993 Leido kalbeti visiem, kuriem nera 15 jei nekalba nesamoniu. Nesvarbu ar mane ar ka ižeidinėjei,  nėra skirtumo, bausmės tokios pačios.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Paradox said:

ignnis, Wolf Pack, xaba1993 Leido kalbeti visiem, kuriem nera 15 jei nekalba nesamoniu. Nesvarbu ar mane ar ka ižeidinėjei,  nėra skirtumo, bausmės tokios pačios.

Jie leido jei pievu nešneki.Bet tu ryškiai pievas šneki jei prašai eiti žaisti PUBG ir taip bausmes tokios pačios tai kas atleidžia tave nuo jų?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, Swagger69 said:

Visu pirma aš tik tave ižeidinėjau.Ir aš pvz klausiau muzikos tai iškur man žinoti ka tu sakai... Ir beje visi gali paliūdyti,kad tu beperstojo šnekėjai nors tau nera 15 o pats žn kad negali vapšie kam vaikams duoti admin....

Gaga už ižeidinėjima gauni ne pirmą kartą, chata buvau taip pat sėkmingai perspejęs, beje nepisk porto kad negirdejei nes kai aš kalbėadavau, tu sėkmingai atsakydavai

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Swagger69 said:

Jie leido jei pievu nešneki.Bet tu ryškiai pievas šneki jei prašai eiti žaisti PUBG ir taip bausmes tokios pačios tai kas atleidžia tave nuo jų?

Paklausimas kas nori pubg, pagal tave yra nesamonė, seni tu pats klausi kas mm. Tiesiog tyliai būk, įrodymai yra

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Paradox said:

Gaga už ižeidinėjima gauni ne pirmą kartą, chata buvau taip pat sėkmingai perspejęs, beje nepisk porto kad negirdejei nes kai aš kalbėadavau, tu sėkmingai atsakydavai

Tau gal grojarąšti atsiusti.Ir kiek kartu ateini tešneki prašiau nekalbėk taip ir toliau šnekėjai...Man trugdei del to pradėjau "ragint" tai normalus atsakas i pievas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Paradox said:

Paklausimas kas nori pubg, pagal tave yra nesamonė, seni tu pats klausi kas mm. Tiesiog tyliai būk, įrodymai yra

davai atsiusk.Niekada neprašiau kas į mm net nežinau kas tas yra.Lol

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Swagger69 said:

Tau gal grojarąšti atsiusti.Ir kiek kartu ateini tešneki prašiau nekalbėk taip ir toliau šnekėjai...Man trugdei del to pradėjau "ragint" tai normalus atsakas i pievas.

mes darėme vote, ar trukdau is 11 žmonių 11 atsakė kad ne, įskaitant ir tave, plius nx man tas tavo grojaraštis. Įrodymai yra, tu jų nepaneigsi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu nesupranti ką aš rašau sadly.Ir taip tu dėjai vote kokius 5 kartus.Ir prašyčiau nesiskeikti beje 14 metų negalima šneketi.Ir aš kaip rasiau Mic-15 tu grasinai gaginimu.Kiek pastebėjau daug žmoniu taves nemegsta.Aš manau tau reiktu nuimti ta admin ir dar paauk 1metu ir viskas bus gerai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Swagger69 said:

Tu nesupranti ką aš rašau sadly.Ir taip tu dėjai vote kokius 5 kartus.Ir prašyčiau nesiskeikti beje 14 metų negalima šneketi.Ir aš kaip rasiau Mic-15 tu grasinai gaginimu.Kiek pastebėjau daug žmoniu taves nemegsta.Aš manau tau reiktu nuimti ta admin ir dar paauk 1metu ir viskas bus gerai.

Davai nebeužpisk. Manęs nemėgsta 3  žmonės 13-metis W1lf, 12-metis Levis ir 10 metis tu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Paradox said:

Davai nebeužpisk. Manęs nemėgsta 3  žmonės 13-metis W1lf, 12-metis Levis ir 10 metis tu

Turi omeny puse serverio? lmao sako 3 kiek klausiau žaidėju arba taves nežino arba tavęs nemėgsta.Ir man ne 10 metu btw labai abejoju ar 10metis eitu i 9 klase.Ir tau čia 14 ir megini įrodyti,kad gali šnekėti nors pievas mali.Gagini grasini ir pnš kiek mačiau forume vien tik apie tave kaip atėjai.Tai žn aš tik ateinu pachillinti i servą ir kažkokie piemenįs ateina ir prisipisa.Tai vat užauk ir prašau subręsk ir baik šuda malt.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, Boostas2 said:

1.Adminas gali kalbet nuo 15 kiek zinau.

  • Kalbėti gali tik žaidėjai nuo 15 metų! (N-15).
  • Bausmė: Pirma karta: įspėjimas, kitus kartus: 1 dienos mute.

 

Jei leidžia, tai leidžia, bet taisyklėse aiškiai parašyta, kad žaidėjai gali kalbėt tik nuo 15. Jei Swagger69 tūrės priekaištų dėl Paradox kalbėjimo, Swagger69 turi tūrėt įrodymus ir patalpinti čia ir problemos bus išspręstos :) .

 

O dėl gag klausimo net netūrėtų būti, tema kurta be reikalo, gavai, ką tūrėjai gauti. Adminas pasielgė teisingai.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Paradox buvo pasakyta laikytis taisyklių, t.y. išversiu į žmonių kalbą - nekalbėt.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...