Jump to content
Džėkas.

Free ban'as.

Recommended Posts

 Žaidžiau training, no - jail serveryje, atėjo admin'as N1kotin ar kažkaip panašiai :D Supurčiau aš ten jį, parašė visi klausimai vimo.lt ir dėjo permanent ban'ą už multi-hacks. Realiai tai ant tiek juokinga, kad kai tave žmogus serveryje purto turi dėti jam ban'ą už tai :D Ačiū, tikiuosi greit išsiaiškinsite.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pirmas dalykas, jis yra serverio prižiūrėtojas, antras dalykas, nebūtų jis dėjęs permanent bano be priežasties.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai realiai, jeigu vaikas turi prižiūrėtoją, kuriam yra blogai su nervais, negali dėt ban'o be priežasties? Tegul pirmą įrodo, kad turiu "multi-hack'us" ar kaip jis ten rašė, tada galėsim diskutuot, nes realiai nėr ką šnekėt. Dėjo ban'ą ne man vienam. Didžioji dalis classic serverio žaidėjų gali pasakyt, kad gyvenime, nei turėjau, nei naudojau hack'us.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Vaikas? Prižiūrėtoju galima tapti tik nuo 19 metų, o Nikotinui jau tikrai daugiau. Tai, jei classice be cheatų žaidi, tą ir pasakytų classico žaidėjai, bet traininge tai jie nežino, ką naudoji. Reikia laukti tik Nikotino įrodymų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pasakiau kaip pavyzdy, nesakau, kad jis vaikas yra. Keisčiausia, kad ban'ina be jokių patikrų, deda insta ban'ą ir viskas. Ir nieko nepasako už ką ban'as ir panašiai. O dabar kadangi užbanino prižiūrėtojas atbanint gali tik aukštesnes privilegijas turintis žmogus. O aukštesnių privilegijų žmones, čia kiek matau neaktyvus. Labiausiai laukiu ką pasakys Nikotinas, nes nei cheat'inau, nei kažką naudojau. Galėsiu tik pasijuokt kai jis neturės įrodymų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

cmon, praėjo 2h, sekmadienis, žmogus turi ir savo reikalų. Bent galėtum suprasti, kad ne visi csgo kapoja 24/7.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Cmon, žmogus dėjo free ban'ą be jokių įrodymų ir išėjo savo "reikalais", nes "sekmadienis"

Redaguota Džėkas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas seniuk, ikelsiu demo, zinai, gal but as ir klidau bet tu ant tieeeek laginai ir poto kai pradejau spectatint - laginai 30% maziau + sustojai iskart ir stovejai bazeje, nes kaip buna si cheatais tai jie iskart pradeda jungt aimus. bet pas tave pastebejau toki dalyka kaip magnet... nurodisiu sek kada jis yra . numesiu demo kai busiu namie

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Net nepastebėjau, kad spectatinai, vienu metu pažiūrėjau, kad nebeesi serveryje galvoju, kad išėjai, nes labai jau kill'inau tave, hah. Poto grįžai ir dėjai ban'ą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

44 minutes prieš, DCRE said:

Vaikas? Prižiūrėtoju galima tapti tik nuo 19 metų, o Nikotinui jau tikrai daugiau. Tai, jei classice be cheatų žaidi, tą ir pasakytų classico žaidėjai, bet traininge tai jie nežino, ką naudoji. Reikia laukti tik Nikotino įrodymų.

KAIP SUPRASTI IGNIO ATVEJI?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Brolau,

Zaist zaidei normaliai, kilinai ir visa kita cia yra gerai. Kai pastebejau kad labai po kill'o nusisuki greit tai perejau i spectate ir kai galima matyti is demo tai tik pradejau spectatint iskart kazko pastrigai bazei, stovi, judi bet kazka darai su console arba GAL su cheatu nes mousas nejuda : ) tada ISKART pastebejau kad tavo skillas nukrito momentaliai, tave zudo kaip zuiki australijoje, nebepadarai killu normaliai, letai reagoji. Bet link galo demo pradejau kazkaip itart kad turi binda taip vadinamam magnetui ir pastebejau kad istikruju turi, nusovei viena zmogu ir tau per siena iskart *primagnetino* kita nors nei tu jo matei nei ka, as specialiai sustabdziau demo ir kelis kartus ziurejau kaip tai galejo but, bet tu soviai tiesiai per siena jam.. ir tokiu daliku demo yra 3-4. As nieko nesakau, uzbaninau perm nes kai itariu cheata zinai, geriau iskart perm o ne savaite. Jeigu as netiesus - atbaninsim ir viskas bus okay. Nesiparink.

As laukiu visu nuomones. Apie pradzia demo , kur zmogus tiesiog bazej pradejo *lagint* ar kazka tai jungt lauk nes pradejau specatint. ir apie aim magnet. Jeigu jums taip neatrodo tai sakykit, nuimsim. ( man atrodo kad zmogus nesvarus ) 

dzekas.dem

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

prie to pacio pridursiu..

Turi cheata ar neturi - pradziai susitvarkyk su pingu nes tavo teleportai labai jau itartinai atrodo. Is patirties - zmones kurie turi maza pinga (120) kaip tavo buvo ir teleportinasi - naudoja cheatus nes kompas neisveza apkrovos, daznai ant silpnu gi zaidzia. O kai pradejau spectatint tai pastebejau kad kaip minimum dvigubai pagerejo vaizdas, reiskais kazka padarei kad man nebelagino tavo vaizdas. Bet poto vel pradejo lagint ir kaip tik magnet aim momentas man uzkliuvo, del to nusprendziau tave suspenduoti. 

Pats supranti kai tu visiems per ekrana teleportiniesi 3 kartus per sekunde ( kaip man asmeniskai buvo ) tai - 1 tu paciam serveriui duodi didziule apkrova nes jis turetu tave sinchronizuoti su kitais zaidejais, iskart visiems pingas kila ( kituose serveriuose siaip stovi apsauga 150 pingo threshold kad kiti nenukentetu nuo tavo pingo.. O  man buvo keista kad pingas tavo nera toks didelis bet teleportai tavo yra nu nenupasakojimai *lieva* .. Demo turetu matytis kaip tu lagini. tai susitvarkyk su lagais seniuk ir viskas tau bus gerai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

*žmogus serveryje purto turi dėti jam ban'ą už tai :D Ačiū*

By the way. Kad zinok neturiu jausmu tokiems dalykams, gaila tik dabar nuo pradzios perskaiciau.. Brolau, niekada nebaninau ir neturiu planu baninti kai mane gerai *ruryja* :D  Kad is taves nebuvo gero spaudimo, gerai sulosem ir tiek. Priminsiu net kad pradzioje dar sakiau kad susitvarkyk su pingu nes tavo teleportai labai jau apsunkina mano spray and pray :D bet ne del manes o del servo, pastebejau kad ir man pingas isaugo iki 45 nors dazniausiai buna 7-9

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Džėkas. said:

Seniuk, per ką demo jungiai, nes nei per VLC, nei per media player'i nepaleidžia.

DEMO failą reikia žiūrėti per patį csgo. Parsisiunti .dem failą ir įsimeti į šį folderį http://prntscr.com/jhd4z6 , tada įsijungi csgo, spaudi console ir rašai playdemo pavadinimas. (šiuo atveju playdemo dzekas)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Džėkas. said:

Pagal mane, kad teleportai vien dėl ping'o šokinėjimo 80-200+, demo nepaleidžiu niekaip bandyk kitą fail'ą ikelt.

Kai pačiai būna pingas 120, teleportų nebūna, tik nuo didesnio.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 minutes prieš, Džėkas. said:

Seniuk, per ką demo jungiai, nes nei per VLC, nei per media player'i nepaleidžia.

Toks ir purtytojas, kai net demo nemoka pasilesit :D PRO lyga.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...