Jump to content
Krapolas

Krapolas

Recommended Posts

19 minutes prieš, Krapolas said:

Laba,gavau bana nes galvojo kad turiu cheatus bet as ne cheatinu   mano main acc apscamino  .

Jūsų Nick ir nuorada į Steam profilį.
- Atsakymas
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Atsakymas
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Atsakymas
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Atsakymas

- ĮRODYMAI -  Jeigu turite būtinai juos pateikite, taip konfliktą bei iškilusias problemas išspręstume 10x greičiau ir be papildomų rupesčių. 

tiek sunku pagal anketa užpildyt ? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, PruXy. said:

Jūsų Nick ir nuorada į Steam profilį.
- Atsakymas
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Atsakymas
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Atsakymas
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Atsakymas

- ĮRODYMAI -  Jeigu turite būtinai juos pateikite, taip konfliktą bei iškilusias problemas išspręstume 10x greičiau ir be papildomų rupesčių. 

tiek sunku pagal anketa užpildyt ? 

 mano dabartinis steam name Krapolas o cie mano profilis steam https://steamcommunity.com/id/Krapolaslike/  serviris vimo.lt deagle only 128T !ws !gloves del admino kuris nubaude nezinau o situacija as zaideiu ir nusoveu 2 zmones i galva ir sako kat as citas ir sake banink krapola nes jis aim lock i galva ir nes niera mein acc ir sako ban ir neiko nebus nes tik perspijama gausi ir kai pasake ir ban iskarto visam laikui prasau padiekit  zinau gal suklido bet del nieko tikrai negali ban nes tikrai as ne citinau priseikiu 😞

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na visų pirma yra speciali tema, kurioje tokius dalykus aiškinkis.. Tema dėl banų neaiškumo Visų antra, už nepateikimą main (Savo pagrindinės paskyros) yra baudžiama. Visu trečia tave nubaudė @Džionis poteto

 

P.S. Prašau ten pagal duotą šabloną užpildyti, ir aiškintis, o ne kurti temas. Ačiū

 

P.P.S. Peržiūrėjus ban list'ą pastebėjau, kad žinojai kas tave nubaudė (Nes nebūtum jungėsis su kita paskyra ir būtent to admino nick'u, taippogi matau negražiai elgiesi apsimetinėji adminais... Tas irgi nepriimtina labai iš tavo pusės... Na, bet paliekam sprendimą tave nubaudusio administratoriaus. 

Screenshot_20200920-191430_Chrome.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, Echo said:

Na visų pirma yra speciali tema, kurioje tokius dalykus aiškinkis.. Visų antra, už nepateikimą main (Savo pagrindinės paskyros) yra baudžiama. Visu trečia tave nubaudė @Džionis poteto

o galit bet adbaninti mane as ateisiu kai pasikelsiu viska kat nebebutu nusiskundimu as aciprasau jai kaska padarau blogai as supratau savo klaida prasau jai galima adbaninti

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Paskaityk, ką papildžiau. Tema baigiam, ir rakinu ją. NORĖSI UNBAN - Tvarkingai užpildysi anketa, ir aiškinsiesi su nubaudusio tave administratoriumi TOJE TEMOJE.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...