Jump to content
DCRE

SpecAdminas Remiis

Recommended Posts

Pradėsiu nuo pradžių. Atėjau į serverį ir žaidėjas Marxas pradėjo riaugėti į mikrofoną. Suprantu, vieną kartą tai nieko tokio, bet skatinamas žaidėjų tai pradėjo daryti piktybiškai. Vėliau prisidėjo ir žaidėjas Karolis76. Abu įspėjau, nes tikrai atsibodo klausyti to nuolatinio riaugėjimo ir vėliau užmutinau, bet SpecAdminas Remiis iš karto sakė, kad atmutins jeigu aš juos užmutinsiu. Savo žodžio jis laikėsi ir dar padarė vote, pasak jo, čia taip nusprendė žaidėjai. Mano nuomone, toks SpecAdmino elgesys neturėtų būti toleruojamas, ypač kaip jis turėtų rodyti pavyzdį kitiems serverio žaidėjams. 

Pridedu trumpa demo, jau visko eigoje ir pora ss (kuriuose aiškiai matosi, kad aš užmutinau, jis atmutino bei jo darytas vote).

57C545E80BA9433B34F5769CBCC2E7A565072D0D

C94E98F37C0AD561081312FB413AD3C60FF95ACD

EEF7AA547FB8505AD7BAB392B0FDA9C7D5E3B831

remis.dem

  • Lovin' it 2
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nieko blogo cia nematau , nes pavyzdziui ignelis irgi svilpauja ir nieko uz tai nebuna, plius atmutina savo drauga su kuriuo tai daro  , tai nepradekit su savo tom nesamonem , nes manyciau , kad priziuretojas parode pavyzdi  ;) 

 

YOU FUCKING NORMIES !!! REEEEEEEEEEEE

Redaguota ¡Cocumber

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 valandas prieš , ¡Cocumber said:

nieko blogo cia nematau , nes pavyzdziui ignelis irgi svilpauja ir nieko uz tai nebuna, plius atmutina savo drauga su kuriuo tai daro  , tai nepradekit su savo tom nesamonem , nes manyciau , kad priziuretojas parode pavyzdi  ;) 

 

YOU FUCKING NORMIES !!! REEEEEEEEEEEE

Viena karta atmutinau, nes buvau kaltas, nes aš jį išprovokavau. Vien dėl šio dalyko nesikišiu į tavo situaciją, nes jaučiu kaltę dėl savo veiksmų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Asmeniškai, niekada nemačiau, kad ignis kažka atmutintų ir su tuo pačiu žmogumi švilpautų. Ir pastovus riaugėjimas prilygsta mic spam, ar aš klystu? 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, DCRE said:

Asmeniškai, niekada nemačiau, kad ignis kažka atmutintų ir su tuo pačiu žmogumi švilpautų. Ir pastovus riaugėjimas prilygsta mic spam, ar aš klystu? 

tema sukurta , gali eit demo paziuret , viska primena mic spamas+atmutinimas ir tas pats per ta pati.

 

3 hours ago, IGNN1S 弐 said:

Viena karta atmutinau, nes buvau kaltas, nes aš jį išprovokavau. Vien dėl šio dalyko nesikišiu į savo situaciją, nes irgi esu šiek tiek kaltas.

nu supranti , as maciau tave ne pirma karta taip darant su juo , nu bet nvm... sakau koki pavazydi rodai kaip priziuretojas , tai nemanyk , kad kiti adminai taip nedarys.. :)

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, IGNN1S 弐 said:

Jeigu matei ne vieną kartą, kodėl demo padarei tik tą sykį? :D

o koks tikslas , jei tau uz tai nieko nebuvo ir vistiek cia niekas nieko nedaro tai....

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 minutes prieš, ¡Cocumber said:

o koks tikslas , jei tau uz tai nieko nebuvo ir vistiek cia niekas nieko nedaro tai....

Na jeigu tai būtų įvykę ne vieną kartą (kaip tu teigi) tai bausmė atitinkamai ir būtų buvę paskirta. Tačiau tai tavo tušti paistalai.

Ir šiaip, kaip man kažkada bullzajus yra sakęs „Kartais galima ir pasipizdavoti, nebūtina visko priimti rimtai ir susireikšminti“

Tad neliek to prakaito, dėl kelių švilptelėjimų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na kadangi jau ir taip Remiui atėmė privilegijas, manau neverta tęsti temos. :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, DCRE said:

Na kadangi jau ir taip Remiui atėmė privilegijas, manau neverta tęsti temos. :)

tai kam tesi , jei jau viskas baigta dahhh - .-

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...