Jump to content
Ka$haras

Gavau mute, nežinau už ką, ir nebe pirmas kartas ?

Recommended Posts

Ne pirmą kartą? :D Nebejuokauk.

Seniau leisdavai savo pasenusius „Ko čia žiūri obuoly?“ O dabar užsimanei tiesiog paleisti ruonių garsus (ne vieną ir ne du kartus), retkarčiais tiesiog norisi kai ką tau pasakyti tiesiai šviesiai, bet apsiriboju ties mute.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest

Visų pirma, seniau buvo seniau, antra, iš kur tu ištraukei kad as leidžiu kažkokius ruonių garsus? :D Trečia, jei ir aš kažkokia nesamonę leisčiau, aiškiai matosi screenshotuose, kad jokio perpėjimo negavau. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

VIsų pirma, kas būdavo seniau, tas ir liko praeity, antra iš ko tu sprendi, kad aš leidžiu kažkokius 'ruonių' garsus? Jeigu ir aš leisčiau, siūlau tau pirma pažiūrėti kaip pats elgiesi, leidi muzikėles, rašinėji nesamones. Iš šalies atrodo, jog esi ne prižiūrėtojas, o paprasčiausias 10-metis vaikis, kuris tik nori pasirodyti 'kietu' prieš draugus. Trečia, (dar kart pasikartoju, jeigu leisčiau kažką, o aš nieko neleidau ir to nepripažinsiu) negavau nei vieno perspėjimo (puikiai matosi screenshotuose). Ir bėje, jei kažką norėsi pasakyt, tai pasakyk 'tiesiai šviesiai' , kad nereikėtų drąskytis po forumą.

Redaguota Ka$haras

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Iš ko aš sprendžiu jog leidai ruonių garsus? Nes buvau ir viską girdėjau. Prieikime prie manęs, aš jeigu ir leidžiu muzikas (retas atvejis) viskas būna vote nuosprendžiu, tos nesąmonės kurias rašau tai būna skirtos visiškai ne tau, su kuo bendrauju, tam jas ir rašau. Taip pat norėčiau argumentų iš tavo pusės kaip aš vaidinu „kietu“.

Ir galutinis atsakymas į tavo paskutinį klausimą: Aš nesakau jog tu tai leidai, galbūt ir tu pats tą garsą leisdavai su burna (vos ne ear rape), bet tai tikrai buvo, chate tu nieko ir nerasi, nes juk leidai per voice chat, neapsimesk durneliu, nes tokiu ir nesi, tavo neapykanta man - begalinė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 minutes prieš, IGNN1S 弐 said:

Iš ko aš sprendžiu jog leidai ruonių garsus? Nes buvau ir viską girdėjau. Prieikime prie manęs, aš jeigu ir leidžiu muzikas (retas atvejis) viskas būna vote nuosprendžiu, tos nesąmonės kurias rašau tai būna skirtos visiškai ne tau, su kuo bendrauju, tam jas ir rašau. Taip pat norėčiau argumentų iš tavo pusės kaip aš vaidinu „kietu“.

Ir galutinis atsakymas į tavo paskutinį klausimą: Aš nesakau jog tu tai leidai, galbūt ir tu pats tą garsą leisdavai su burna (vos ne ear rape), bet tai tikrai buvo, chate tu nieko ir nerasi, nes juk leidai per voice chat, neapsimesk durneliu, nes tokiu ir nesi, tavo neapykanta man - begalinė.

nesąmonės rašai,  tu man primeni spirita - SKUDURA

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prašei argumentų, štai, kad ir šiandienos įvykiai, tiesiog nemanau, kad prižiūrėtojas gali daryti ką tik nori su savo pareigom. O dėl neapykantos, visai nieko asmeniško, tik jau pabodo kai kurių adminų įvairūs, pavadinkime 'nešvarūs darbeliai', dėl kurių paprasti žaidėjai turi kentėti. 

20180311151822_1.jpg

20180311151838_1.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 valandas prieš , DotDotDot said:

nesąmonės rašai,  tu man primeni spirita - SKUDURA

Tu tas, eilinis tiesos ieškotojas, kurį serverį sugebi tik nuddosinti.

14 valandas prieš , ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Ecow0w said:

Gavau mute taipat be perspejimo busiu prie pc butinai ikelsiu ss. 

 

Lauksiu įrodymų.

4 valandas prieš , DotDotDot said:

Taipogi gavau ir aš mute be perspėjimo, metam jį lauk.

Lauksiu įrodymų.

 

O dėl Benzelino, nėra taip blogai kaip jus bandot tai parodyti, juk jam tas freeze visiškai nepalengvino žaidimo, o kaip tik pasunkino, dėl ko jis nei visiškai neišspaudė ašaros, visiškai atvirkščiai nei jus. Ir šiaip, ar niekas tavęs nemokė kalbėti už save? Jeigu jam būtų blogai - jis pasiskųstu.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kalbame ne tik apie Benzeliną, žodžiu, pradėsiu aš tiesiog screenshotint ir įrašinėti demo, kad visi galėtų pamatyti ką tu veiki, tikiuos pasitaisysi, o kolkas geros dienos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...