Jump to content
Beerus

Fix'ai kurie praverstu wc3

Recommended Posts

Na sveikučiai, kuriu šia tema, del reikalingų fix'ų...

Tai pirmas mano punktas būtu Racės:

 1. Succubus Hunter/ A.k.a The pay to win race...

Mano ir kitų žaidėju manymu ji yra per daug op, duoda labai daug goldo, sakyčiau net per daug, nes per 1 roundą gali scrollinti be limito, tik reikia keliu skullu...

Manyčiau reikėtu ta race truputį pakoreguoti, pvz.: Race duoda mažiau goldo, arba naudojant tą racę nebūtu įmanoma scrollinti.

Na ir su racėm kaip ir viskas...

Antras punktas būtu WC3 item'ai (sh1/sh2)

1. helmet of the black legion/ A.k.a bačkos galva, šis itemas yra iš sh1 ...

Mano manymu šį itema reikėtu nunerfint, (pvz.: padaryti 50/50), jei išvis išimti, todėl nes su "helmu" gali tiesiog pasislėpti bet kur mape, kad matytųsi tik galva ir tu esi visiškai nenužudomas...

2. Snake Braclet/ A.k.a "Kiek tu bl*t evadinsi?!" itemas is sh2...

Šitas itemas nežinau kaip, bet kažkaip kartais susibugina ir gali sulesti pilna 30 kulku, o tavo priesininkas bus evadines puse ju, mano manymu shč išviso reiketu isremovinti, nes ar taip ar anaip daug žaidėju net nežino, kad yra toks dalykas ir tas sh2 realiai usless yra...

Labai prašau atsižvelgti į šį topic ir laukiu atsakymu 🙂

P.S pamiršau prideti, kad jei yra wc3 žaideju, nebijokite ir jus pridėti kažka, ka reiketu nunerfinti ar removinti.

Gero žaidimo 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

• Dėl succubus ir scroll jau vakar žadėjau sutvarkyt, panainkinant galimybę jiem pirkt scroll, tačiau... Na, let's say - life happened :D.
• Dėl helmo turėjau tokių idėjų, padaryt 50% dmg reduction, tačiau skundų negirdėjau ir nieko dariau, dėkui jog parašei, vadinas mano svarstymai teisinga kryptim vyko.
• Sh2 irgi galvojau panaikint, tačiau čia būtų lengvesnis kelias, negu tiesiog sutvarkyt item'us esančius jame. Dar diskutuoju ties šiuo dalyku. Kas dar blogai/buginas iš sh2? Reik visą info sužinot, kad galėčiau tinkamą sprendimą priimt.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...