Jump to content
Alien

Unban

Recommended Posts

Jusu Nick bei nuorada į steam profili -Alien

https://steamcommunity.com/profiles/76561199052039763/
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? -19-21 map neatsimenu, JailBreak serveryje nubaudė
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) -
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? -Man pradėjo lagginti internetas taigi aš nusprendžiau įsijungti vpn ir po kiek laiko atsidarius cs:go  bandydamas įeiti į serverį pamačiau, kad gavau BAN ir tada nuėjau pažiūrėti dėl ko gi gavau BAN ir rašė, kad tipo duplicatinau account

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kaip šituos banus paaiškinsi?

 image.thumb.png.39bd3b765fe4be92ea1c87c5fc9767f5.png

Tuo labiau, kad labai labai tikėtina, kad šitie visi acc tavo. Ar nori pasakyti, kad tik dabar nusipirkai CSGO, kad 0 lvl? Ir po prisijungimo su Alien, tu atėjai su kitu acc, kuris net nesettupintas.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tikrai aš su šitais accountais nežaidžiau įskyrus Alien gali ir kiti žmonės taip pasielgti. Ir beje aš neseniai pradėjau žaist maždaug prieš savaitę ir dar naktį nežaidžiu.

Redaguota Alien

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

12 minutes prieš, Alien said:

Tikrai aš su šitais accountais nežaidžiau įskyrus Alien gali ir kiti žmonės taip pasielgti. Ir beje aš neseniai pradėjau žaist maždaug prieš savaitę ir dar naktį nežaidžiu.

Beje dar biškį laiką sumaišiau 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ISP:Informacines sistemos ir technologijos, UAB

Tiekeja si rodo interneto is tavo baninto ip, jei pageidauji galesiu rastelt tiekejam interneto pasiteiraut ar imanoma kad kazkas ar jie patys suteikineja to IP kuri naudojai paslauga paskolinimo (vpn) Bet kazkaip labai abejotinai skamba. Dar paspartins jei pasakysi koki vpn naudoji. Kitu atveju kolkas banas liks

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...