Jump to content
Emkute

Tigrė ir jos pasikelimas dėl pareigų :)

Recommended Posts

Nusiskundimas yra čia vienai "prižiūrėtojai", nu jau baisiai išskridus su tom savo pareigom. Ateina į serverį pradeda prie visko prisikabinėti, be jokių mano įžeidinėjimų tik kalbėjimo gražiai sako, kad aš "axujelinu" ir duoda mute už "pravokavimą". Tai įvyko ne tik man, bet ir keliems kitiems žmogeliukams, kurie nieko blogo nėra padarę :DDD mute tai nelabai man rūpi, bet kodėl čia mutint emocijomis pasiremiant. Pats demo nemoku atsiųst iš community servers game, bet manau, kad mūsų mielijo TIGRĖ tikrai moka ir malonėtų atsiųsti jį, kad visi galėtu pažiūrėti kaip čia darbas vyksta. Vos man prasitariant už jos discordo visiška išpuikimą kai atrašinėja, pasikelima ir kartais įžeidinėjimus - ji man dėjo mute. Demo pati pasisiūlė atsiųst, tai būtų mielą jeigu peržiūrėtumet
 
 
 
 
[7:52 PM]
 

5bf603a70d0dc934099af3b307fa4d22.png

c31aca43171c835b67fa616ddc8c0c42.png

  • Kek 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 5

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Discorde buvau įkėlus, įkelsiu ir čia. Būk geras, neištrauk žinučių be konteksto. 

Untitled.png

Ir demo bus peržiūrėtas kitų prižiūrėtojų, nes tavo žiniai, Vimo.lt serveriai turi autodemo sistemą. 🙂 

  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Perziurejus demo:
eskortas round pradzioje surinko tik 73% ir neleidus jiem leist muzikos uzsipuole tigre tikindamas kad nesurinko nes vote buvo paskelbtas katik prasidejus mapui, kad visi nori muzikos, kad ji viska kontroliuoja ir nurodineja (Prabalsavo 22 zmones, taip rase vote tad jo argumentas neteisingas).

kadras, aje, pamate Eskorto replikas iskarto pasinaudojo proga ir uzsipuole tigre, su pasakymais 
"moteru balsai neturi nieko reiksti" 
"moteris cia valdzioje ir valdo bei kontroliuoja viska"
"Butent del to moterys neturi turet teisiu ar privilegiju"
Muhorke taipogi lindo su savo argumentais "pritariu viskam ka jie sako" "Viskas ka jie sako yra teisinga"
Zaidejai buvo ispeti tigres neprovokuot, nusileist ant zemes ir nekurstiti konfliktu ir primine kad muzikos zaidejai nenori, net vienas ar keli zaidejai pritare jai, pasakydami "As pvz muzikos tai nenoriu"
Bet auksciau pamineti zaidejai kaip banda supuole ji "Tai uzsimutink jei nepatinka" ir zaideja uztilde.

Toliau bande kaip banda nuteikt ziadejus pries Tigre ir kurstit dramas su replikomis "visi cia nori muzikos, uzsimutinkit jei nepatinka, neizeidem mes taves, tik naudojies savo privilegijomis"
Na toliau zaidejam nenustojant ir metant tas pacias replikas ir kurstant dramas buvo uzdeta 1 mute bausme Eskortui, ji nepadejo, draugeliai iskarto puole ginti kad uz nieka, tai gavo ir jie.

Akivaizdziai zaidejas Eskortas provokatorius ir keista kad tik 1 diena mute gavo, buciau as buves serve butu buvus bausme savaitelei minimum.

Stai ka supratau perziurejas demo. Verdiktas? Gavote per trumpa mute tai nezinau kam kurti tema, galiu tik pratest bausme? Priziuretojas atliko viska teisingai, nei ginu nei ka, tik pasakau ka maciau

Suprantu kad norit muzikos ir gerai praleist laika, bet tai neturi trugdyti kitiem zaidejam ir turit gerbti ju sprendimus. 
Pries tai pabendraukite su visais, pasiulykite muzikos, pabandykite itikint ir tada dekite vote kuris tures daugiau sansu pasiteisint :).

Taipogi manau reiks ciut ciut sumazint balsu reikalavima del muzikos
70% iki 15 zmoniu
80% Nuo 15 zmoniu
Nes surinkt tinkama kieki procentu labai sunku, ypac kai pritruksta 2-3%. Tiek is manes

Jei turit klausimu rasykite, kolkas tema palieku open diskusijoms
 

  • Lovin' it 2
  • Kek 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...