Jump to content
⁄  ⁄  ⁄ Μ™ Chuliganazz

Igni kelk demo(sakiai turi)

Recommended Posts

Nesitikėjau kad vėl reikes rasyt ir čia pyktis ir vėl kažką aiškintis bet įkelk demo nes matė halasiight matė bnzelinas, ką tu vėl vaikas kišiesi į asmeninius gyvenimus, priciom mano mama jos fb mano merga tau kas su galva negerai vaikeli. Lietuva gi maža ir ypač Kaunas :) vaikeli tu, ikelk pažiūrėsim ką tu ten sneki

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu ko tu vėl, čia pradedi verkt ir putotis? Tu čia jam grasini jau susidorot ar kaip? :D Kuo toliau tuo juokingesnis tampi. Mažiau apsikrauk ir praeis viskas, nes tapsi mem'u :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Blemba, kaip čia pasakius ignis kiša nosi kur nereikia atrodo tyčia ieško prie ko prisikabint yra eilinis vaikas kuriam suejo 16 metu ir galvoja kad yra baisiai blatnas, aš per laida jam galiu pist gruzo kiek noriu deda jis man ban kieknori bet jei jis Kaune gyvena aš tam škacui galiu ir į akis pasakyt, toks zmogus nevertas prižiurėtojo jis pizdavojasi iš mano brolio ir jo mergos tai jau yra zemas lygis, snd jo žodžiai serveryje "mes su dora klykem ten iš tu video" visu pirma tai galima sakyt kad chuligana palaikei pajuokos objektu prieš visą serveri, antra tu esi dorai prilipes prie šiknos, mes su dora ta mes su dora ana, nu krč čia jau aišku arba tave dora prišildes arba tu esi baisus mazylka. Aš nžn ar paliudys tai kas buvo servery ir mate kaip tu pradejei skleisti kad zinai kas yra musu mama ir suzinojai chuligano mergos channeli kaip tu sakei kad čia buvo baisus prikolas pažvengt. Lai man deda bana forume ir serve už tokius zodžius kaip as tave vadinu bet tu pasliednas duhas kad kišiesi kur tau nereikia darai svetima zmogu pajuokos objektu. Išvada tokia kad tu esi servo vaflis nenusipelnęs prižiūrėtojo pareigu. Ai jo gal prisimeni kai manes klausiai kada aš leavinsiu kaip brolis? Sakei kad būtu gerai kad leavinciau pagal mane cia jau bausme turetum gaut už tai kad būdamas priziuretoju siūlai zmogui leavint projekta juk tai vistiek -1 zmogu maziau dar + kai perku privalegijas. Čia neman sprest bet kad tokiu kaip tu maziau butu nes tu mane išprovokavai vien sakydamas tokias nesamomes kaip "jei chuliganas nematytu pistum jo merga?" as manau kad čia yra nenormalu to klaust stpdv birka neatsismaukia kad atpist merga tai kito zmogaus klausi.. Fu 16 likmeti 😊😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Normalūs jus. Chuligano net nebuvo, o jis advokatauja jau už savo brolį. Po chuligano bano, tu Ecow0wai, visiškai pasikeitei, pasidarei lygiai toks pats agresyvus kaip buvo Chuliganaz, neveltui pramintas Lil Chule. Jog radau chuligano panos youtube kanalą tai dar nereiškia jog stumiu, kaip tik pasakiau jog ji graži, ką tu irgi pritarei. Keista, tačiau nepaminėjai jog ir pats prašei manęs to youtube kanalo, kadangi pati chuligano pana nepasako, teigei tu. Taip, aš sakiau jog žinau tavo mamos facebook, tačiau iš to net nesijuokiau ir net neplatinau, tai čia didžiausias burbulis kurį tu išpūtei. Tuo pačiu ką jus čia kišat tą dora, kai jo net nebuvo? Buvau aš, Benzelinas, halasight ir dar pora.

Chuligano niekas pajuokos objektu nelaikė, tiesiog su savo išsišokimu ir čytinimu nuėjo per toli, už ką ir gavo baną. Kaip ir sakiau ant panos nestūmiau, tiesiog saldžiai pasijuokiau iš jos ir Chuligano kuriamų video. Jog aš su dora bendrauju, tai nereiškia jog aš prie jo prilipęs. Viską per daug sureikšminat, paprastas bendravimas nėra prilipimas prie šiknos. Tą klausima tu per daug iškraipei ir praktiškai bandei apšmeižt, nesu tikras, bet lyg recordinau tą vietą su tuo klausimu (ir visiškai ne toks).

Įspėjimą gavai, tačiau visam šitam demo nesimato, nes pradėta recordinti gerokai po laiko, kai visus užsipuolei su įvairiais keiksmažodžiais, mute net nesiruošiau dėti, nes išsišoki ne pirmą kartą taip, manau susivoksi ir nebandysi patapt lygiai toks pats kaip brolis. Ir taip pat, jeigu laikote mane tokiu blogu, kodėl nedarot į rodymų, o viską teigiat tik nepagrįstais sakiniais? Dėl chuligano suprantu, bane. O tu ecow0wai?

[!!!] Daugiau demo nenusifilmino (bet patikėkit, bangos būna dar netokios, dar pradžioje matosi, jog nepagauna žaidėjo ir iškart puola nervuotis), nes keitėsi map'as ir viskas nutrūko.

Labos nakties.

Ir prašau, su tokiu požiūriu mieli broliukai, neieškokit tiesos.

0aKFSMo.png

druckis.dem

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Saldus pasijuokimas tavo zodžiais vadinamas klyksmu kaip supratau? O kaip dėl siūlymo man leavint projekta tesinguoli. Wow tikras gyvačiukas bandai išsiraizgioti iš savo pačio sukelto šumo. +rep Lil chule sakai.. Nujo pramintas taves chate vienintelis tik tu parašei o visi tik SALDŽIAI pakykeno iš tavo bairiuko. Ehh  Ko aš tik noriu jei tu nebūsi atstatydintas iš savo esamu pareigu, noriu kad aš gaučiau perm nes tokioj neteisybei ir tokiam pažeminime norisi paskutinio dalyko būt išsipritam visam iš projekto. O jei tavo lygis yra surasti kiekvieno zmogaus seima tai tau tikrai kazkas negerai ir as tau tikrai padėsiu suteikdamas šį numerį

!!! Vaiku linija - 116111 !!! Ignai susirūpink savim. Bėje su praėjusiu gimtadieniu

Redaguota ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Ecow0w
papildymas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Ecow0w said:

Saldus pasijuokimas tavo zodžiais vadinamas klyksmu kaip supratau? O kaip dėl siūlymo man leavint projekta tesinguoli. Wow tikras gyvačiukas bandai išsiraizgioti iš savo pačio sukelto šumo. +rep

 

O kam reikalingi žaidėjai kupini pykčio ir neapykantos kitiems? Tai nebuvo išvarymas iš projekto, o paprastas pasiūlymas pailsėti nuo jo, bent laikinai. ^_^

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:P

8 valandas prieš , IGNN1S said:

O kam reikalingi žaidėjai kupini pykčio ir neapykantos kitiems? Tai nebuvo išvarymas iš projekto, o paprastas pasiūlymas pailsėti nuo jo, bent laikinai. ^_^

O kam reikalingas priž kuris kisa nosi kur nereik, kuris sukelia zaidėjui nepykanta ir išprovokuoja ji?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ar taip sunku užsiprivatint ir padaryt kad tik draugai matytų? Manau nebūtų tiek ašarų. Ir šiaip, kažkokį juokingą burbulą išputėt. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na pizdavoti zaideja, kad gavo bana, bausme, prisisiko serve tai galit, bet tikrai nesikiskit I zmoniu asmenini gyvenima, pazeidziat jo teises ir patys save menkinate taip elgdamiesi. As irgi cia daugelio fb galeciau istraukt, bet nereiskia kad tai reik rodyt kitiem ir menkint zmones. Risam sita reikala, pizdavokite ji kaip cheata ir melagi o ne info jo viesinkite, peace.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 minutes prieš, Deivius1 said:

Na pizdavoti zaideja, kad gavo bana, bausme, prisisiko serve tai galit, bet tikrai nesikiskit I zmoniu asmenini gyvenima, pazeidziat jo teises ir patys save menkinate taip elgdamiesi. As irgi cia daugelio fb galeciau istraukt, bet nereiskia kad tai reik rodyt kitiem ir menkint zmones. Risam sita reikala, pizdavokite ji kaip cheata ir melagi o ne info jo viesinkite, peace.

Wow.. Su juo to facebook jau viskas praeitį, o jokios kitos asmeninės informacijos apie jį neturim ir net neieškom. Jo panos youtube channel radau netyčiom. Ir šiaip, jeigu aš toks blogas prižiūrėtojas, kodėl niekad negaudavau skundų, apart dabar, nuo tavęs Ecow0wai ir Chuliganai?

 

Ir šiaip, čia toks pamąstymui. Tu pyksti ant manęs, kad norėčiau jog ale „leavintum“, bet tuo pačiu ir pats nori gauti pernament baną, kaip šitą suprast?

10 valandas prieš , ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Ecow0w said:

noriu kad aš gaučiau perm nes tokioj neteisybei ir tokiam pažeminime norisi paskutinio dalyko būt išsipritam visam iš projekto.

 

11 valandas prieš , ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Ecow0w said:

Sakei kad būtu gerai kad leavinciau

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nujoooo, iskur tu zinai kad apart manes ir brolio tu kitiem zmonem nepatinki kiek girdejau cia ne išsigalvojimas kad, ir zammor nenori kad butum serveryje aukstesnej pareigoi? O del leavinimo tu pripazink kad nenori manes matyti sitam projekte

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Yra tas yt, tegu buna. Nu bet sakau, jei nenori, kad ten kazkas istraukinetu tavo fotkes arba draugus, uzsiprivatink kaip as chuliganai, kad tik draugai matytu. Viskas paprastai issprendziama.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 minutes prieš, ⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Ecow0w said:

Nujoooo, iskur tu zinai kad apart manes ir brolio tu kitiem zmonem nepatinki kiek girdejau cia ne išsigalvojimas kad, ir zammor nenori kad butum serveryje aukstesnej pareigoi? O del leavinimo tu pripazink kad nenori manes matyti sitam projekte

Apie nepatikimą net nekalbėjau, aš turiu omenį, jeigu blogai atlikčiau pareigas, aš nebebūčiau prižiūrėtojas, o, kad manęs nemėgsta man yra giliai nusispjauti. Zamm0r'o nuomonė taip pat, jis nemėgsta manęs, aš nemėgstu jo. Kodėl turėčiau nenorėti jog leavintu žmogus kuris man pastoviai bando pakenkti ir manipuliuoja?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes ago, Ti ti ri Dora said:

Yra tas yt, tegu buna. Nu bet sakau, jei nenori, kad ten kazkas istraukinetu tavo fotkes arba draugus, uzsiprivatink kaip as chuliganai, kad tik draugai matytu. Viskas paprastai issprendziama.

Facebooko profilio nuotraukos tu negali uzprivatint ka bedarytum ir visi ja matys. Neapeidinek taisykliu. Atrodai suauges tiek is mastymo tiek is bendravimo, tai ir gerbk kitus kaip suauges. Siulau rist reikala ir rakint tema Igni arba pats uzrakinsiu, nes akivaizdziai cia tuoj konfliktas issiples. Gerbkim tuos zaidejus kokie jie nusideja bebutu.
O kad kazkas ten kazka pasalint nori ar nepatinka kazkas - Asmeniskumus pasilikite sau, rinkit proof, kelkit jeigu jau veikejas toxic pagal jus ir netinka paskirtoms pareigoms.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 minutes prieš, Deivius1 said:

Siulau rist reikala ir rakint tema Igni arba pats uzrakinsiu, nes akivaizdziai cia tuoj konfliktas issiples.

Rakinu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...