Jump to content
herbis

free banas

Recommended Posts

Jusu Nick bei nuorada į steam profili - https://steamcommunity.com/profiles/76561199037360862/ herbi. ♡
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? - awp
Kuris admin nubaude (jeigu žinote) - S. k. S.
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodėl bausme gavote jus? - ka zinau, random atsibudes losiau awp serve, ciortas prisijunge piso i spectarorius, ir net roundo nepaspectatines piso bana uz wh. :DD (cj supyko, kad 3 roundus is eiles per peeka nupisu... :D) nieko nesakes, nieko nerases piso free bana

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

+ dar serve kiti playeriai sako jam, kad necytina, kad mate kaip per discorda sharinau ekrana turi proof,

s.k.s. sako jam px, spec adrimas 9h liko

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

pro siena atsisukai i zmogu, tiesiai ant galvos ir sovei. Taip is lempos nebuna.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ir taip, man 9h liko su tuo spec, jeigu ir neteisingas esu tegul nuima ;D.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir ne, nepiktas kad mane nusovei per peek'a tesiog idomumo deliai paspecteitinau.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

tai ka man padaryt krv, galvoji as nx zinau, ar vedzioju ar ne krv +garsus issijunk krv, jei nx legomape apacioj vaikstau ir bl galvoji negirdziu kaip virs manes vaiksto, realoadina, ir saudo? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, S.k.S said:

Ir ne, nepiktas kad mane nusovei per peek'a tesiog idomumo deliai paspecteitinau.

 

ciortas viena rounda paspectinai, blet ne taip veikia cia....

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

as einu pirmyn atgal is spec i ct kad matyciau player models, taip nutariu ar hackina ar ne.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, S.k.S said:

as einu pirmyn atgal is spec i ct kad matyciau player models, taip nutariu ar hackina ar ne.

tu nesveikas? awp lego snow mape 3 roundus pazaidziau i spectus nejai, kitas mapas awp lego, pirmus 3 roundus nupisau, isejai i spectus viena rounda kaip "vedziojau pro sienas" ir pisai bana, nesiraityk is situacijos blet, yra kas gali patvirtinti

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

jeigu tu sugebi is niekur nieko pro siena atsisukti i zmogu su scope ir tiesiai i galva aiminti, tai as nezinau jau ar tu hackini ar extrasensas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, S.k.S said:

dar + sovei, bet matyt nepaejo.

 

1280x960 resoliucija ant 144hz, gal tau taip ir atrode bbz, bet quickskopint tai moku, sorry. galvoju, kad neveltui ten tope 2 vietoj sedziu 😞

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, Deivius1 said:

Nu tai taves ir klausiu gi.
Ar galvoji kazkoki youtube uzdesi, pervadinsi ant kito zmogaus ir typo "nusiploviau"
😄 Tavo ip adresas is tos paskyros, ka cia bandai mulkinti?

nemulkinu :D, del ko acc nezinau rmt, ka zn, bet turiu 3 acc, tik vienas is ju vace

Redaguota herbis
galimas variantas, kad ne mano kurtas acc, bet is mano trobos :D, nzn :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1) Abu uzsivadine herb.
2) Abieju avataru artstyle panasus
3) Abieju name history TIK zodis HERB minimas
4) Tas pats ip adresas
5) Abu accountai nauji
6) Turi mazai valandu, kur ant tiek valandu toks zaidimas neimanomas, jei esi toks talentas, sutink i faze clana ar i pro lyga :).
7) Smagu kad prisipazinai turintis DAR viena vacinta accounta nors sito ir nepripazysti.

Karta paejo apmulkint ten kazkuri priziuretoja tai dabar galvoji gali drasiai cheatint 😄 Gudrus jaunuolis.

Draudžiama žaisti mūsų serveriuose turint Vac baną, kuriam nėra praėję daugiau nei 182 Dienos (6 mėnesiai).
Bausmė: Pirmam VAC - Ban nuo 1 iki 6 mėnesių. Multiple VAC Ban nuo 12 iki 48 mėn.

Verdiktas uzdedamas ban 48 menesiam uz cheatinima, melavima, turejima multiple vacintus accountus, bandima gudraut ir isvengt bausmes, bandima mulkint priziuretojus, adminus ir zaidejus.
Unban kaina privilegiju isigyjimas uz 35 eurus. (kuriu 15 metu jaunuolis netures). Sekmes

  • Lovin' it 1
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, herbis said:

turiu mazesni broli, bet nesidomiu ka jisai ten krv gamina 😄

Uz broli (kuris susikure identiska accounta i tavo nors vienas kitu nesidomite ir nezinote kas ka zaidzia) gauni tokia pat bausme :).

  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...