Jump to content
Kolonke

Free banas nuo moizy :D

Recommended Posts

Sveiki gavau bana nuo moizy , nezinau uz ka bet raso kad uz iskirinejima ir taisykliu nesilaikyma, beto be jokiu perspejimu...  Manau turejo duot bana kad negaleciau i policinikus ieit  o ne kad i serveri neieiciau. kazka pikto laiko jis ant manes, gal pavyda nezinau.

🙂

moizy juokingas.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na joks čia "Free" Ban'as. Priežastis aiški, įspėjimų nedaviau nes tu tai darei specialiai nors ir žinojai, kad pažeidei taisykles... Žodžiu administracija pažiūrės demo ir viskuo įsitikins patys.

  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai tu man papasakok kaip gali pazeist taisykles "naglai" jei esi  serveryje naujokas. Kuris pradejo tik zaist pries 4 savaites Jailbreak serveryje, pirma savaite kaip i policinikus  esu dabar, tai taisykliu pilnai visu neatsimenu dar kolkas.  Buciau nors sulaukes perspejimo kad gausiu bana del kazkokios priezasties buciau iskart pasitaises ir atsiprases uz savo padarytas klaidas bet deja  nesulaukiau jokio persejimo kad negalima taip daryt,  tiesa pasakius nezinau ka net negalima daryt nes jis man nieko nepasake del ko man ta bana jis dave,. neteisybe as matau vistiek.

+ tai mano pirmasis nusizengimas. ir iskart banas serverio? nebejuokaukit.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...