Jump to content
Darius333

Rinkti naują prižiūrėtoją (pakeisti Wolf Packa )

Recommended Posts

Bent vieną įrodymą kokį, screen shot, Idealiausia demo būtų - Įkelk. Na bet tarkim "išspręsim" tai be įrodymų jokių.. Tai pagal tave, jis iš lempos, iš niekur nieko nusprendė mutink tave ir kickint iš serverio kaip supratau? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Su Wolf Pack žaisdamas serveryje niekada netūrejau jokių nusiskundimų. Jis gana draugiškas vyrukas ir niekada nemačiau, kad mute/gag dėtu iš oro. Tūrejai kažka prisidirbti ir rašydamas ,, Wolf packas idiotas " jau matosi koks tavo elgesys būtų ir serveryje. Tikrai nemanau, kad net tūrėtu būti svarstoma jį išmesti nes prižiūrėtojas jis geras.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

1 hour ago, Darius333 said:

Wolf packas idiotas užmutino mane ir nebeleidžia į serverį įeit ir mute nesibaigs 

Iš savo pusės pasakysiu tik tiek, kad esi gavęs kick ne vieną ir ne du kartus dėl paprasčiausios priežasties - komandų spam. Ne vienas ir ne du įspėjimai iš mano pusės buvo suteikti, tačiau susišnekėt su žmogum neišeina, teko imtis kitokių priemonių. Suprasčiau, jei tai užkliūtų tik man, tačiau ne vienas aš nesimėgauju Tavo elgesiu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

kokių tik autistų nepasitaiko dabar. Dar daugiau galėtų tokių būt. Smagu žiūrėt kaip jie verkia pastoviai :D

Redaguota Danny'F

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kiek esu žaides ir kiek esu mates Wolf Pack iš oro nededa nei free mute nei free gagu nei free kicku

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...