Jump to content

Thommy

Member
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Thommy

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. Atsakymas Thommy, 14 metų, bet gali apsirikti dėl nemutuojančio balso. https://steamcommunity.com/profiles/76561198217182399/, Thommy#9614 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Atsakymas Mano manymu aš moku jailbreak taisykles, esu skaitęs nekartą, bet kartais galiu padaryti klaidų. 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? Atsakymas Aš turiu mikrofoną gerą mano manymu, bet jeigu kažkas atsitiktu su mikrofonu, bandyčiau sutvarkyti 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Atsakymas Mano dienos būtų įdomios, nes aš vesčiau visas dienas kokias galima ir saimoną sako eventines dienas
 2. Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. Atsakymas Thommy, 14 metų, bet gali apsirikti dėl nemutuojančio balso. https://steamcommunity.com/profiles/76561198217182399/, Thommy#9614 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Atsakymas Mano manymu aš moku jailbreak taisykles, esu skaitęs nekartą, bet kartais galiu padaryti klaidų. 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? Atsakymas Aš turiu mikrofoną gerą mano manymu, bet jeigu kažkas atsitiktu su mikrofonu, bandyčiau sutvarkyti 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Atsakymas Mano dienos būtų įdomios, nes aš vesčiau visas dienas kokias galima ir saimoną sako eventines dienas.
 3. Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. Atsakymas Thommy, 14 metų, bet gali apsirikti dėl nemutuojančio balso. https://steamcommunity.com/profiles/76561198217182399/, Thommy#9614 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Atsakymas Mano manymu aš moku jailbreak taisykles, esu skaitęs nekartą, bet kartais galiu padaryti klaidų. 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? Atsakymas Aš turiu mikrofoną gerą mano manymu, bet jeigu kažkas atsitiktu su mikrofonu, bandyčiau sutvarkyti 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Atsakymas Mano dienos būtų įdomios, nes aš vesčiau visas dienas kokias galima ir kartais leisčiau jiems nuspręsti kokią diena vesti, tuo pačiu vesčiau eventus.
 4. Thommy

  i wardenus

  srr ne ten parasiau
 5. Thommy

  i wardenus

  Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. Atsakymas Thommy, 14 metų, bet gali apsirikti dėl nemutuojančio balso. https://steamcommunity.com/profiles/76561198217182399/, Thommy#9614 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Atsakymas Mano manymu aš moku jailbreak taisykles, esu skaitęs nekartą, bet kartais galiu padaryti klaidų. 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? Atsakymas Aš turiu mikrofoną gerą mano manymu, bet jeigu kažkas atsitiktu su mikrofonu, bandyčiau sutvarkyti 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Atsakymas Mano dienos būtų įdomios, nes aš vesčiau visas dienas kokias galima ir kartais leisčiau jiems nuspręsti kokią diena vesti, tuo pačiu vesčiau eventus.
 6. Thommy

  I wardenus

  . Jūsų Nick žaidime, amžius, nuoroda į jūsų steam profilį bei jūsų Discord'as. Atsakymas Thommy, 14 metų, bet gali apsirikti dėl nemutuojančio balso. https://steamcommunity.com/profiles/76561198217182399/, Thommy#9614 2. Ar mokate JailBreak taisykles? Atsakymas Mano manymu aš moku jailbreak taisykles, esu skaitęs nekartą, bet kartais galiu padaryti klaidų. 3. Ar turite gerai veikiantį mikrafoną? Atsakymas Aš turiu mikrofoną gerą mano manymu, bet jeigu kažkas atsitiktu su mikrofonu, bandyčiau sutvarkyti 4. Wardeno tikslas ne "pasifraginti", o pravesti įdomias dienas. Papasakokite kuo būtų jūsų dienos įdomios. Atsakymas Mano dienos būtų įdomios, nes aš vesčiau visas dienas kokias galima ir kartais leisčiau jiems nuspręsti kokią diena vesti, tuo pačiu vesčiau eventus.
×
×
 • Create New...