Jump to content

tRust

CS : GO Warden
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22

About tRust

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tRust

  FREE KILL'Ų TEMA

  Dėl freekill'o žaidėjas bus nubaustas, o dėl "RIEBIŲ KEIKSMŲ", galiu pasakyti, kad jisai ištarė 2 keiksmažodžius, vienas šiaip emocijoms išreikšti, nieko įžeidžiančio ar žiauraus, o kitas tikrai ne iš pykčio ar blogos valios, tiesiog Menininką pradėjo pjauti per Lr, kai net ne su juo buvo parinkta, tai ir išslydo žodelis.
 2. 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. tRust, 16, https://steamcommunity.com/id/12345678900098765431/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Esu draugiškas, visada stengiuosi padėti kitiems kuo geriau praleisti laiką Vimo serveriuose. Moku pabūti griežtas, bet jeigu yra galimybė, sprendimus priimu ramiai ir apgalvotai, atsižvelgdamas į kitų nuomones. Esu prieš kiek daugiau negu mėnesį šaipęsis iš užsimerkęsšaudau (neesu užtikrintas dėl ko, bet turbūt dėl jo amžiaus ir buvimo pareigūnu jailbreake), bet tai turbūt yra vienintelis mano nusižengimas taisyklėms. Dabar jau ilgą laiką nieko panašaus nedarau, visus gerbiu kiek įmanoma daugiau. Noriu tapti prižiūretojumi, kad palaikyčiau tvarką Vimo serveriuose (pagrinde Jailbreak), užtikrinčiau visiems žaidėjams nuostabiai praleistą laiką. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Prieš maždaug tris metus turėjau adminą L***iux serveryje, nuo to laiko buvau padaręs didžiulę pertrauką nuo CS:GO ir sugrįžau prieš kiek daugiau negu 2 mėnesius, nuo sugrįžimo jau antrą mėnesi prižiūriu serverį būdamas Spec Adminu. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti JB 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Prisidėti galėčiau naujų mapų ieškojimu, nes šiuo metu yra žaidžiami tie patys mapai be sustojimo, taipogi eventų vedimu arba padėjimu juos vesti (kartą jau vedžiau eventuką su storo ir lefto pagalba, tikrai nesakau kad viskas buvo puiku ar net arti puikumo, bet esu pasiryžęs mokytis ir vesti dar daug eventų ateityje) ir taipogi su dabartinės problemos su žaidėjais, kurie teigia kad yra penkiolikmečiai, kai iš balso netgi 13 sunku duoti sprendimu. Galėčiau asmeniškai užsiimti jų testavimu (paruoščiau uždavinukų, kuriuos tikrai bet kuris penkiolikmetis išspręstų be problemų, o jaunesniems sukeltų sunkumų), tačiau nežinau ar tai yra reikalinga, su naujai pridėta 34. JB taisykle. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Storas, datroller, Moi'zy Taipogi suprantu, kad neturiu pakankamai metų, kad tapčiau prižiūrėtojumi ir kad tai sumažins mano šansus tapti prižiūrėtojumi, jeigu jų visiškai neatims, bet esu adekvatus žmogus, suprantu kad žmogus yra atsakingas už savo veiksmus, suprantu kas yra leidžiama ir kas ne, puikiai moku taisykles, o tai manau yra svarbiausia.
 3. Storas, tikrai vienas geriausiu, jeigu ne pats geriausias wardenas vimo jailbreak istorijoje. Veda nuostabias dienas, rupinasi kad jos patiktu kiekvienam istikimam vimo zaidejui, elgiasi su visais draugiskai, naujokams paaiskina nesuprantamas komandas ar zaidimus. Jeigu jus nesutinkate, kad jis turetu gauti geriausio wardeno apdovanojima, tai pasirupinsiu kad liktumete be kebabu.
 4. https://steamcommunity.com/id/12345678900098765431/
×
×
 • Create New...