Jump to content
Diana

Unban diskorde plyzzzz

Recommended Posts

Sveiki! Gavau DISKORDE bana turbut zinau uz ka,kad norejau pareklamuoti drauge ir kai visos uzsipuole kai skieriai parasiau su keiksmazodziais. As laaaabai atsiprasau ir noreciau,kad mane atbanintu😭 Daugiau tas nepasikartos😭 mano dc  gyvatele4346

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)

Bet man nerodo nei vieno kanalo🙈 Tuscia viskas,bandziau su pakvietimu ir nieko

Redaguota Diana

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
57 minutes prieš, Lukiss said:

image.png.709e7b9ebda17b181d3774515900a359.png Tai kad viskas tvarkoje. apie koki bana dar čia kalba eina?

Bet man nerodo nei vieno kanalo PLETKU serveryje nuo tada kai pasikarsciavau😁🙈 Tuscia viskas,bandziau su pakvietimu ir nieko neprijungia vistiek

Redaguota Diana

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 valandas prieš , Vericas said:

Kokio dar "pletku" ?

Aj as turbut ne cia ieskau pagalbos,as esu uzblokuota pagrindiniam diskordo serveryj kur vyksta diskusijos apie LT pseudo zvaigzdeles ir niekaip nerandu kam parasyt,cia sis VIMO kitas serveris diskorde dabar jau issiaiskinau😪

Anyway aciu,kad atraset 🫶

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Diana said:

Aj as turbut ne cia ieskau pagalbos,as esu uzblokuota pagrindiniam diskordo serveryj kur vyksta diskusijos apie LT pseudo zvaigzdeles ir niekaip nerandu kam parasyt,cia sis VIMO kitas serveris diskorde dabar jau issiaiskinau😪

Anyway aciu,kad atraset 🫶

Nu jai cia tokia situacija tai tuomet siulyčiau rašyti to serverio Adminams/Moderatoriams, bet smagu girdėti kad su mūsu discord serveriu nekyla problemos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2024-05-07 at 15:34, Lukiss said:

Nu jai cia tokia situacija tai tuomet siulyčiau rašyti to serverio Adminams/Moderatoriams, bet smagu girdėti kad su mūsu discord serveriu nekyla problemos.

Jau viska issiaiskinau. Aciu labai,kad nepatingejote ir atrasete🫶

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...