Jump to content
Remilia.S <3

Vimo anti cheat broken

Recommended Posts

Sveiki teiraujosi del vimo anti cheat boto, pastarases dienas is niekur nieko vis gaunu bana 120min resson [NoRecoil] ir saziningai sakant niekada neesu naudojas cheat ir nenaudoju. Bet kaskodel kaip paemu automatini ginkla ir pradedu saudyti mane uzbanina 120min uz norecoil. Tai noreciau gauti unban ir jai reiks kad patikrintumet mane laisvai leisiu. Aciu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-03-13 at 18:40, Remilia.S ❤️ said:

Sveiki teiraujosi del vimo anti cheat boto, pastarases dienas is niekur nieko vis gaunu bana 120min resson [NoRecoil] ir saziningai sakant niekada neesu naudojas cheat ir nenaudoju. Bet kaskodel kaip paemu automatini ginkla ir pradedu saudyti mane uzbanina 120min uz norecoil. Tai noreciau gauti unban ir jai reiks kad patikrintumet mane laisvai leisiu. Aciu

Nemažai laiko esu praleidęs Projekte ir nė karto nesu gavęs nieko panašaus. (aišku pastoviai sėdžiu top3). Aišku pastebėjau kad dauguma žaidėju gauna Ban iš niekur nieko. Pabandyk pasikoreguot sensitivity ar šiaip kokius game nustatymus kuriuos esi kažkada keites. Daug kas minėdavo kad gali būt kažkas susieja  Controlleriu ir t.t

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, ValcoNN said:

Nemažai laiko esu praleidęs Projekte ir nė karto nesu gavęs nieko panašaus. (aišku pastoviai sėdžiu top3). Aišku pastebėjau kad dauguma žaidėju gauna Ban iš niekur nieko. Pabandyk pasikoreguot sensitivity ar šiaip kokius game nustatymus kuriuos esi kažkada keites. Daug kas minėdavo kad gali būt kažkas susieja  Controlleriu ir t.t

Aciu visai buvau pamirses kad controler buvo ijunktas visai nebuciau pagalvojes apie tai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, ValcoNN said:

Nemažai laiko esu praleidęs Projekte ir nė karto nesu gavęs nieko panašaus. (aišku pastoviai sėdžiu top3). Aišku pastebėjau kad dauguma žaidėju gauna Ban iš niekur nieko. Pabandyk pasikoreguot sensitivity ar šiaip kokius game nustatymus kuriuos esi kažkada keites. Daug kas minėdavo kad gali būt kažkas susieja  Controlleriu ir t.t

Vis del to ir vel gavau ban -_-

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, Remilia.S ❤️ said:

Vis del to ir vel gavau ban -_-

Gal čia kas padės, nes daugiau kaip ir nežinau dėl ko galėtu banint.

ab5bfdd2cb13a1451e9a7d7827ad9eed.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Controllerio driveriai irgi su tuo susiję, reiks juos ištrint jei vis dar gauni banus (ir jeigu nk nenaudoji.. ką tiesiog priimsim kaip sidabrą ant lėkštutės 😄 ). Esmė - Visi lošėm, nieko nenaudojom, net įspėjimų negavom, o ban gauni po 15 įspėjimų... (nematomų visiem apart man ir priž)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...