Jump to content
Thommy

Discord banas

Recommended Posts

 vakar buvo man įsibrovė i discord ir numetė netikrus discord nitro linkus, noriu atsiprašyti jeigu parėjo į Vimo Discord ta reklama. Tuo pačiu pastebėjau, kad mane išmetėt iš discord ir užblokavote. Norėčiau paprašyti, kad atblokuotumėte, nes tai turėti tikrai nebepasikartoti. Tikrai suprantu kodėl užblokavote ir tikrai nepykstu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Thommy said:

 vakar buvo man įsibrovė i discord ir numetė netikrus discord nitro linkus, noriu atsiprašyti jeigu parėjo į Vimo Discord ta reklama. Tuo pačiu pastebėjau, kad mane išmetėt iš discord ir užblokavote. Norėčiau paprašyti, kad atblokuotumėte, nes tai turėti tikrai nebepasikartoti. Tikrai suprantu kodėl užblokavote ir tikrai nepykstu.

Tavo elgesys serveryje neadekvatus... Susitvarkyk pirmiausiai bendravimą ir tada galbūt galėsim pakalbėt apie unban ant DC

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, ECHO said:

Tavo elgesys serveryje neadekvatus... Susitvarkyk pirmiausiai bendravimą ir tada galbūt galėsim pakalbėt apie unban ant DC

serve tai serve, as taip dc nieko nesakau tiesiog ziuriu kas gero. Bei serve ant manes visi  stumia viską. Tai tegul jie pasiziuri 🙂

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Thommy said:

serve tai serve, as taip dc nieko nesakau tiesiog ziuriu kas gero. Bei serve ant manes visi  stumia viską. Tai tegul jie pasiziuri 🙂

 

Kelių minučių bėgyje visus serveryje vos ne ant trijų raidžių siuntinėjai... Tai manau logiškas atsakas iš kitų, kad ant tavęs stumia... 😕 Nesu sure, bet ir mane kažkuom "kliudei", bet negirdėjau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tema rakinu, kol pasikeis bendravimas apskritai su šiuo asmeniu, nes pakolkas bendros kalbos net nenoriu turėt. 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...