Jump to content
Swagger69

Papeikimas dviems spec admin. Fasolke Bei carlass

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561198873471578/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Na čia bus keistai. Bet gavau kick. Awp_Lego map. "kick" už priežastis duchas. Bet na atėjau čia irgi. Už tokį dalyka ne labai kaip mano bausmę bet už admin abuse daugiau.
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Fasolke.Carlass
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Kaip viskas buvo labai paprasta. Atejau i serveri su gera nuotaika leidau muzikas. Be vote kadangi nebuvo admin. Ir visiem asmeniskai pasakiau uzsimutinti mane praejo 3 map gavau be ispejimo mute. Pradėjo ant manes bazarinti žmonės tai yra "Lukenzo" Bei "replay" kaip aš buvau mutei ir panašiai kalbėjo apie tevus ir pnš kad jų neturiu duhas ir pns. Nusipirkau kitam map admin kad nubausčiau kadangi nedaro niekas nieko dėl to. Na nubaudžiau už įžeidinėjimus. Viena karta 30min na ir carlass atmutino. paskui toliau varė mutinau pagal taisyklės vėl aš jį vėl atmutino visi įrodymai bus ir panašiai viskas prasidėjo nuo 03:40 iki 03:56 map "Fy_poolparty" 27dieną. Ir tesėsi iki awp lego. Kaip sakiau jeigu demo žiurėsite viskas bus parodyta. Kaip mūsų gerbiami administratoriai elgiasi serveryje. Atmutina atgagina nors taisyklese aiskiai tas parasyta kad negalima.Jeigu visi žaidžiam pagal taisyklės tai visi žaidžiam. Nebus čia diskriminacijų.Ir kodėl peikiu fasolke nes tik jis prisijungė gavau kick tad manau kad jis kickino.

ĮRODYMAI:
20211227041626_1.thumb.jpg.9876092a71c9a57cc0fd2859236bd1df.jpg20211227041323_1.thumb.jpg.e0876b3701bf969a5ce729228ce62512.jpg

20211227041208_1.thumb.jpg.2a72676de88899f83b95e9ab0e3bebe7.jpg

@Kovalski @ValcoNN @Smailas Sorry uz tag bet gal taip bent jau atkreipsite demesi?

Redaguota Swagger69
  • Kek 2
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Žiūrėjau demo, abu adminai gavo įspėjimus dėl padarytų veiksmų. Bet taip norėčiau pridurti ir tau, kad specialiai neprovokuotum kitų, jog imtųsi daryti kažką, dėl ko po to gauna įspėjimus ar bausmes.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...