Jump to content
Swagger69

Kalėdinis papeikimas Boxer1s

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561198873471578/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Vakar dieną apie 20:50 21:08
fy_pool_day_vim(awp)
awp only serveris.

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Boxer1s
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Na kaip čia jūms plačiau paaiškinti. Na kaip visada prisijungiau į serverį. Aišku žinant mane esu kaip mėgstu vadinti save "draugišku durneliu" kalbu labai keistai. Juokauju su žmonėm labai kaip čia jūms pasakius orginaliai. Juos ižeisdamas bet naudodamas juoko formą.Ir naudodamas juokinga impression. Kartais pabūnų marozas. Bet niekad visko rimtai nedarau. Ir jeigu žmogus tikrai priėma į širdi. Aš jo net galiu atsiprašyti ir panašiai. Bet kuo likau šiandiena nepatenkintas. Puse arba visą dieną sedėjau serverį taip bendraudamas vaidindamas durneli marozeli. Bet kėliau visiems nuotaikas. Buvo labai daug spec admin atėja į serverį ir jie nieko nemutino nors prikolinau taip pat. Net prie prižiurėtojų irgi. Bet atėjas Boxer1s parėmes serva 5 eurais. Vaidina viercha 🙂 Atėjo užmutino 60min (kiek žinau pirmas mute visada turi būti 30min pagal viską). NOrssss pats abusina savo administratoriumi. Tie kurie daugiau paieškos per "log's" adminsitratorių(prižiurėtojų) pamatysite daug jo nusižengimų kaip naudojimas ant kitų,bei saves fun komandas be jokių vote ir sutikimu. Čia neseniai taip buvo neatsimenu kada ar vakar ar užvakar. Public serveryje ijunge gravitacijas ir panašiai aišku iš pradžių "neožinau" bet kaip nemoka admin net su savo komandomis elgtis. Tai ir rašau zajavą. Kadangi jeigu mane baus o jis bus be bausmės nematau teisybes. Daugelis prižiurėtoju žino. Kad mano žodynas nera labai fancy. Bet visada mano tikslas yra sukelti žmonėm linksmumą. Gera nuotaika. Bet jeigu kas įsižeidžia nuo mano prikolu parašykite man i pm atsiprašysiu.Bet tema apie Boxer1s tikiuosi kažkas iš prižiurėtojų pažiurės šita topic. Ir nuspres ka daryti. Man nereik nei unmute nei ko. Man tik ko reikia teisybės. Aš donatinu šitam servui ne diena ir ne dvi. Perku admin ir panašiai. Ir nemalonu kaip kažkas nusipirkes spec admin isijaučia dievaitis ir mutina už tai ka dariau daugiau nei 2-3 metus. @Boxer1s Sekmės tau ir tikiuosi pasitaisysi.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas dar kartą, nesiplėsiu tikrai čia tau aiškinant, vakar serveryje naudotos fun funkcijos buvo atsiklausta žodžiu, vote nedariau, nes buvo naudojama tik ant tavęs ir niekam nekenkiant. Dėl šiandienos tavo mute, serveryje prisijungęs draugiškai pasisveikinau, jokių įžeidinėjimų ar apkalbėjimų į tavo pusę nebuvo, kad tu kalbi daug ir kartais labai nereikalingai pastebėjo ne vienas, tačiau tau be kalbėjimo tiesiog "nesamones" dar reikėjo ir įžeidinėti, vieną kartą perspėjau žodžiu, kad gausi mute už kalbas ir kaip sakoma tada pasipylė tavo "maroziškumas" į mano pusę. O ir šiaip 84 comm block tavo manau yra neveltui. Manau supratai ką norėjau pasakyti. Esu draugiškas ir tikrai suprantu juokus, tačiau kai tai tampa įžeidimu sorry, bet man tai nėra priimtina. Gražaus tau vakaro ir gražių artėjančių švenčių!

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Boxer1s said:

Sveikas dar kartą, nesiplėsiu tikrai čia tau aiškinant, vakar serveryje naudotos fun funkcijos buvo atsiklausta žodžiu, vote nedariau, nes buvo naudojama tik ant tavęs ir niekam nekenkiant. Dėl šiandienos tavo mute, serveryje prisijungęs draugiškai pasisveikinau, jokių įžeidinėjimų ar apkalbėjimų į tavo pusę nebuvo, kad tu kalbi daug ir kartais labai nereikalingai pastebėjo ne vienas, tačiau tau be kalbėjimo tiesiog "nesamones" dar reikėjo ir įžeidinėti, vieną kartą perspėjau žodžiu, kad gausi mute už kalbas ir kaip sakoma tada pasipylė tavo "maroziškumas" į mano pusę. O ir šiaip 84 comm block tavo manau yra neveltui. Manau supratai ką norėjau pasakyti. Esu draugiškas ir tikrai suprantu juokus, tačiau kai tai tampa įžeidimu sorry, bet man tai nėra priimtina. Gražaus tau vakaro ir gražių artėjančių švenčių!

dabar pasiziurek 84com blockai yra nuo manes mainly 🙂 kadangi seniau mutinau save nes leisdavau dainas per slam:) Ir buvo dauguma spec admin,kurie nemutino tu atejai 5 min pabuvai uzmutinai ir isejai. Kazkas skundesi kad buvau marozas? ar panasiai? Jeigu tu nepalaikai tavo reikalas.Ir jeigu pagal taisykles fun komandu negalejai naudot. Kadangi tai yra vistiek abuse. Pasiskaityk taisykles ir kaip minejau pirma mute 30:) o ne valanda:) Jeigu megini priziuret serva tai buk ne 5 min:) nes kaip isejai pradejo dar daugiau bazarint zmones. ir again. Nei vienas nesiskunde ir nei vienas nemutino net priziuretojai zino koks as. O tu mutini:)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...