Jump to content
Power_Nigga

Deivius1 - abuse

Recommended Posts

Deivius1 Abuse, uz tiesa banina - prailgino laika uz racisma ir laiko gaisinima niekas neprase kad jis komentuotu ant mano topic koks racismas nezinau kad uzsidejas foto ir name power_nigga name skirtas kad palaikyti black zmones o foto lgtbq uz tai dejo bana nes pats racistas yra jo iq yra -99 todel kreipiuosi i dieva kad ji masina partrenktu @Deivius1610640657_Screenshot(2).thumb.png.16d474617d8b7018bf1987d341630280.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na matai, as kaip ir privalau kistis ir atsakyti i temas kaip auksciausias forumo asmuo neskaitant pacio savininko.
Nejaugi galvoji kad prie mano nicko turi buti "ADMINISTRATOR" arba "Moderator" tagas? Deja, big no no is tavo puses.

Tu negali supportinti juodaodziu naudodamas juos menkinancius slurs kaip N word, taipogi detis 2 black men kissing kuris daznai vaizduojamas NEIGIAMA prasme, su tikslu pasiept, pasisaipyt ir TIKRAI ne supportinti kazka, to labiau lgbtq. Visgi kalbi su zmogum kurio nickas "DaTroller" i know the memes. 

Uz palinkejima nutrenkt tai tik padekoti galiu, taipogi tikiuosi to paties, pasistenk daugiau tokiu temu nekurti ir nedaryt nesamoniu, antraip teks VEL prailgint tavaja bausme, kas nera mano tikslas. Man svarbu kad savo pamoka ismoktum ir susiprastum kad lietuva i vakarus orentuojasi ne rytus, tad rasizmas, menkinanti kitus kalba turi liautis, tad privalai pakeist savo poziuri ar bent nerodyti jo esant musu serveriuose. tikiuos si informacija aiski, daugiau ispejimu nedalinsiu. Adios dribsniuk

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...