Jump to content
Lil.Pump

uz nieka banas adminui neitiko steamas

Recommended Posts

Nickas: Lil Pumb

Ban`as/Laikas/Mapas: 11:50 Mapas: awp_lego2_snow 

Banino: @iHa.

Steamas: https://steamcommunity.com/profiles/76561198233927928

Situacija buvo tokia ramiausiai sau zaidziu mane zaidejas kaltina kad naudoju wh jam atsakau jei ir naudociau tau nepasakyciau veliau jis apie mano CS:GO hoursus prakalbo kad vos ne 300h as jam sakau kad cia ne main jei kazkas nepatinka tegul kviecia admina parodysiu screena man problemu nesudaro atejo adminas vardu IHa prase main acco jam nesuteikiau maino dave bana perment priezastys:laukiu main acc

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

SuperAdminas prašė tavęs duoti jam savo main'a kadangi tu man sakei jog jį turi tik su juo nežaidi, kaltinau tave wallhack naudojimu, nes tavo reakcija yra per gera, paprašiau tavęs duoti main accounta, bet tu man jo nedaviai nes sakei kviest admin'ą, pakviečiau admina iHa. iHa tavęs paprašė main account'o nes aš jam pasakiau jog jį turi, tu jam tai pat nedaviai, pradėjai karščiuotis ir visiškai nesiskaitai su admin'u. Prašė tavęs 3 kartus tu kalbėjai apie savo reason'us ir t.t, jis tavęs nekaltino wallhack'inimu, aš paprašiau main'o nes man pasirodei itartinas su savo neitikėtina reakcija dėl to ir įtarinėjau wallhack naudojimu. Ko pasekoje tu visiškai nesiskaitei su admin'u nežinojai savo vietos, dėl to buvai užbanintas, kai aš prakalbau jog galimai tavo kitas accountas už'vac'intas tu sakei jog tau p* pas tave dinaminis IP tegul žiūri ka nori, tada gavai ban'ą

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)

Taip, adminas turi pilna teise tavęs prašyti main account'o jai tu žaidi su ALT, jai tave įtarinėja jog naudoji pagalbines programas + naudoji ne savo account'o tu jam privalai duoti savo main'a antraip gausi baną. P.S klausimas kodėl nežaidi su savo main account'u?

Redaguota wazeep

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
6 minutes ago, wazeep said:

SuperAdminas prašė tavęs duoti jam savo main'a kadangi tu man sakei jog jį turi tik su juo nežaidi, kaltinau tave wallhack naudojimu, nes tavo reakcija yra per gera, paprašiau tavęs duoti main accounta, bet tu man jo nedaviai nes sakei kviest admin'ą, pakviečiau admina iHa. iHa tavęs paprašė main account'o nes aš jam pasakiau jog jį turi, tu jam tai pat nedaviai, pradėjai karščiuotis ir visiškai nesiskaitai su admin'u. Prašė tavęs 3 kartus tu kalbėjai apie savo reason'us ir t.t, jis tavęs nekaltino wallhack'inimu, aš paprašiau main'o nes man pasirodei itartinas su savo neitikėtina reakcija dėl to ir įtarinėjau wallhack naudojimu. Ko pasekoje tu visiškai nesiskaitei su admin'u nežinojai savo vietos, dėl to buvai užbanintas, kai aš prakalbau jog galimai tavo kitas accountas už'vac'intas tu sakei jog tau p* pas tave dinaminis IP tegul žiūri ka nori, tada gavai ban'ą

jis sako bullzai tikrins ip as ir atsakiau tegul daro ka nori man p* pas mane dynamic ipas tada ihai pasake jog ziures accus as ir pasakiau vienintelis accas su kuriuo buvau vimo.lt  

jeigu praso maino sako priezasti del ko privaleciau jam ji duoti
jei bandysit kazkuom kaltint ir pns laukiu irodymu 

Redaguota Lil.Pump

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, wazeep said:

Taip, adminas turi pilna teise tavęs prašyti main account'o jai tu žaidi su ALT, jai tave įtarinėja jog naudoji pagalbines programas + naudoji ne savo account'o tu jam privalai duoti savo main'a antraip gausi baną.

pagal ip tegul tikrina ar zaidziau su kitu accu vimo ar ne kokios problemos?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nesvarbu kas žiūrės, tu sakai jog ne tavo main account'as čia, todėl ir kilo įtarimas 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
3 minutes ago, wazeep said:

Nesvarbu kas žiūrės, tu sakai jog ne tavo main account'as čia, todėl ir kilo įtarimas 🙂

tai gerai itarimas tau ikilo ne del to kad kaltinai wh ir viskas

Redaguota Lil.Pump

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:DDDD Pats pasiskaityk ka tu rašai ir ką aš rašau, jai tu esi įtartinas ir tave adminas įtarinėja + nežaidi ant main account'o jis turi teise prašyt tavęs maino nesakydamas priežasties 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Lil.Pump said:

kur as tau sakiau kad ne mano acc cia ? as sakiau ne main acc bet nesakiau kad ne mano turiu va 2 acc kokios problemos? 

Parašyk iš naujo, nes nesupratau nieko ką tu čia suspanguliavai

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, wazeep said:

:DDDD Pats pasiskaityk ka tu rašai ir ką aš rašau, jai tu esi įtartinas ir tave adminas įtarinėja + nežaidi ant main account'o jis turi teise prašyt tavęs maino nesakydamas priežasties 

nu tai ir negausit jus maino ir viskas o toliau daryk ka nori yra grupe su 5k lietuviais imesiu ka isdarinejat ir viskas 😄 ir pasibaigs o jei nebeturi man ka pasakyt apie wh neberasyk

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:DDD Prie ko čia tie 5k Lietuvių grupė? Tu bandai išgasdint ar pasigirt, nes nelabai sekasi

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, wazeep said:

:DDD Prie ko čia tie 5k Lietuvių grupė? Tu bandai išgasdint ar pasigirt, nes nelabai sekasi

dar kazko is mano puses reik ne?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)

Aj supratau, tu bandai pagrasint visam serveriui bei jo savininkams, kad iHai nuimtu admin'ą, ale tipo tie lietuviai daugiau čia nebežaistu, kelk tu ką nori, demo yra, visi tavo chat'ai irgi, mažiau iškelk save į aukštumas.

Redaguota wazeep

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, wazeep said:

Aj supratau, tu bandai pagrasint visam serveriui bei jo savininkams, kad iHai nuimtu admin'ą, ale tipo tie lietuviai daugiau čia nebežaistu, kelk tu ką nori, demo yra, visi tavo chat'ai irgi, mažiau iškelk save į aukštumas.

maziau verk ir mesk irodymus viskas aciu uz demesi

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Lil.Pump said:

pagal ip tegul tikrina ar zaidziau su kitu accu vimo ar ne kokios problemos?

Niekam neįdomu ar tik Vimo projekte žaidei ir necheatinai. Jeigu patikrins tavo IP ir suras VAC banintu paskyrų bausmė liks. Be to, iHa yra support pagalba ir turi visas teises tavęs paprašyti pagrindinės paskyros. Jos nesuteikus tave gali užbaninti. Siūlyčiau pateikti main paskyrą, taip sutaupysi ir sau ir administracijai laiko. Have a good night.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Koki main'a kelt, kada 2 vac baninti accaunt'ai.

 

  • Kek 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taip, randamos 2 paskyros jau su vac banu pas tave. Sakai dinaminis bet turi ta pati ip 2 savaites ar ilgiau ir jis nei karto pas tave nesikeite kol pas mus zaidi, tai labai fishy cia su tavimi.

Neprivalome kiekvienai siukslei kuri kazko uzsigeidzia teikinet irodymus 🙂 Tokiu kaip tu per daug ir mes turim savo gyvenimus kurios norim gyvent o ne svaistyt laika ziurint demo kai vistiek atrandama pilna vacu pas tave ir zaidziama per gerai turint 200h, o maina GRIEZTAI atsisakai pateikti, tai nesuprantu kam issidirbinet ir po to verkt?

Praso maino, pateiki maina, issipisineji, gauni pailset keliems amziams nuo musu projekto, simple as that.

Ir kai mesi i grupes, pasirupink kad is tikros savo anketos ta darytum. Padesi ten esantiems modams.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
4 hours ago, Deivius1 said:

Taip, randamos 2 paskyros jau su vac banu pas tave. Sakai dinaminis bet turi ta pati ip 2 savaites ar ilgiau ir jis nei karto pas tave nesikeite kol pas mus zaidi, tai labai fishy cia su tavimi.

Neprivalome kiekvienai siukslei kuri kazko uzsigeidzia teikinet irodymus 🙂 Tokiu kaip tu per daug ir mes turim savo gyvenimus kurios norim gyvent o ne svaistyt laika ziurint demo kai vistiek atrandama pilna vacu pas tave ir zaidziama per gerai turint 200h, o maina GRIEZTAI atsisakai pateikti, tai nesuprantu kam issidirbinet ir po to verkt?

Praso maino, pateiki maina, issipisineji, gauni pailset keliems amziams nuo musu projekto, simple as that.

Ir kai mesi i grupes, pasirupink kad is tikros savo anketos ta darytum. Padesi ten esantiems modams.

tai kad tu loxas mane siuksle vadyni  nors su kapeikom sedi bomziukas 
pas mane tik 2 accai sitas kuri siunciau ir mainas :DDDDDD

Redaguota Lil.Pump
  • Kek 4
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pirma gal kalbek mandagiau su priziuretojais. Antra savo titula "siuksle" uzsitarnavai pats, turedamas VAC paskyru. Trecia patikrinus tavo IP, kaip minejo, jis nesikeite 2 savaites ir daugiau, taip kad issisukti su "Dinaminiu IP" ir kad ten ne tavo paskyros, nelabai pavyks. Jei nori zaist, geriausia tau yra susisiekti su Bullzai#0652 del unban kainos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...