ser brother 0 Posted February 26, 2021 https://steamcommunity.com/profiles/76561199138983914/ mane uzbanino ant ct,o buvo taip, as isejau nuo kompo trumpam buvau teroristas ateinu iki kompo paziuret kelintoj eilėje buciau jeigu ct vistiek neisiu galvoju i ct ateinu o ten banas nuo moizy visam laikui ant ct del ko? o gi del to kad nekalbejau o as trumpam nuo pc isejau resikiasi mane kazkokiu budu permete i ct ir buvau afk ir kad nekalbejau dave ana visam laikui tai....... net nezinau moizy tuo metu jau nebebuvo serve ta net nezinau ir ka daryti. Quote Share this post Link to post Share on other sites
Moi'zy 78 Posted February 26, 2021 Sveikas, buvai pareigūnuose afk, o ir ctban tau neturėtų kelt rūpesčių, nes 15 metų tai neturi. Quote Share this post Link to post Share on other sites