Jump to content
Phat_Kunt

Amin'as Invision

Recommended Posts

Adminas invision nepaklusta taisyklėms. Jis leidžia kažkokiems 10-mečiams kalbėti mikrafonu ir visus kurie jam pasako, kad taip negalima juos pasiunčia. Prašau kažko imtis @vimo.lt

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Phat_Kunt said:

Adminas invision nepaklusta taisyklėms. Jis leidžia kažkokiems 10-mečiams kalbėti mikrafonu ir visus kurie jam pasako, kad taip negalima juos pasiunčia. Prašau kažko imtis @vimo.lt

jojo reiketu jam admina nuimt

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Phat_Kunt said:

Adminas invision nepaklusta taisyklėms. Jis leidžia kažkokiems 10-mečiams kalbėti mikrafonu ir visus kurie jam pasako, kad taip negalima juos pasiunčia. Prašau kažko imtis @vimo.lt

Aš nemanau, jog 10-mečiams vaikams, jis leidžia kalbėti tau gal tik atrodo, kad jiems yra 10-metu. O bėje ar jie klykavo,rėkavo,nesamonęs kalbėjo ?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , GrandPriest said:

Aš nemanau, jog 10-mečiams vaikams, jis leidžia kalbėti tau gal tik atrodo, kad jiems yra 10-metu. O bėje ar jie klykavo,rėkavo,nesamonęs kalbėjo ?

viska normaliai kalbejo nerekavo niekam netrugde

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, GrandPriest said:

Aš nemanau, jog 10-mečiams vaikams, jis leidžia kalbėti tau gal tik atrodo, kad jiems yra 10-metu. O bėje ar jie klykavo,rėkavo,nesamonęs kalbėjo ?

Nesamonių tai nekalbėjo. Bet atėjo užsienietis į serverį visi vaikai serveryje pradėjo jį pasiuntinėti, liepė jam sakyti nesamones lietuviškai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

38 minutes prieš, Phat_Kunt said:

Nesamonių tai nekalbėjo. Bet atėjo užsienietis į serverį visi vaikai serveryje pradėjo jį pasiuntinėti, liepė jam sakyti nesamones lietuviškai.

ir pats uzsienietis pazvenge ir nieko neatsitiko

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Phat_Kunt said:

Nesamonių tai nekalbėjo. Bet atėjo užsienietis į serverį visi vaikai serveryje pradėjo jį pasiuntinėti, liepė jam sakyti nesamones lietuviškai.

Tiesiog numesk įrodymus kad taip buvo....

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 valandas prieš , Cardinals said:

Visiems vienodos taisykles LTU Geimer gal baik nesamones rasyt cia forume ir verkt pastovei..

Adminai leidžia tai... :D

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš manau,kad tie 10-mečiai nekalba tokiu nesamonių nu kartais paklykauja bet kartais tai gerai elgiasi nu 2 žodžiais "good boys"

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...