Jump to content
CSGOEmpire.com Normalus

Gavai baną dėl (WH)

Recommended Posts

Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda)

https://steamcommunity.com/id/RaugintasCepelinas/

 

Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?

Šiandien 2021-01-24 apie pirmą valandą nakties

 

 

• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?

Adminas Sauth

 

• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?

Taigi situocija buvo prieš gaunant baną tokia: Adminas mane stebėjo jau 15 minučių, bestėbėjant adminui aš labai stengiausi žaisti, nes norėjau pasikelti ranką ir pataikiau kelis fuxus kurie pakankamai atrodė jog turiu cheatus po tų kelių šūvių aš gavau perminent baną...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas, perziurejus demo nieko nemaciau. Greitu metu turetum gaut unbana. Atsiprasau del nesklandumu su adminu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas, taip buvai užbanintas manimi, dėl tam tikrų momentų kurių buvo labai daug, iki tol kol nepradėjau tavęs stebėti ilgai.

Manau demo turi peržvelgti labiau patyrę moderatoriai/prižiūrėtojai, nes akivaizdžiai matėsi, jog bandei slėpti tai, bet sunkiai.

Baną suteikiau būtent už labai keistus tavo judesius bei momentus, štai keli iš jų:

1. Gal šiek tiek ir įprastas, bet pasirodė man keistas prefire priešininko, kurio nenušovei, bet bandei tą padaryti, bet dėja stovėjo tavo komandos narys.

2. Žiūrėdamas į sieną laukei kol bandys išlįsti priešininkas, kai tik jis tai padarė, išbėgai ir šovei prefire tiesiai į galvą.

Video apačioje.

https://www.youtube.com/watch?v=kVUbuoHbqN8

Redaguota sauth

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Čia juk fy_pool_day mapas. Abu shootai fuxai matosi iš video. Pagrindinės vietos kur priešai slepias, ir dažiausiai visi preefairina. Iš video 8sekundžiu nesimato nieko ir žmogus tikrai nėra sus. Visi žino, kad fy_pool_day mapas yra is popieriaus padarytas. Ir video parodyti du shootai nieko nėra itartini, nes aš pats dažnai bandau prefairinti tas vietas ir dažnai pasiseka. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...