Jump to content
⭕⃤ ᠌ hypnoze

free banas, xeon aklas vanagas

Recommended Posts

• Your name/Profile url
Answer - https://steamcommunity.com/id/777pute777/
• Time, map and server you were punished?
Answer - vimo.lt 1x1 arena
• Name of admin?
Answer - xEon
• Explain the situation, what happened, why did you recieve the punishment?
Answer - žaidžiau servery gal apie 2h+- gal daugiau, nes pavalgęs sakiau grįšiu į serverį. Tai buvo du adminai Xeon'as ir dar kažkoks ??????????????, Xeon'as žiūrėjo kaip žaidžiu nors mačiau kad žiūri, bando prigaut, tuo metų visiškai nieko nenaudojau ir apskritai nieko nenaudoju, pamačiau tik kad mane pradėjo spectatint iškart pradėjau daugiau tryhardint vien dėl to pasikeičiau taikinuką kad lengviau šaudyčiau ( nes suprantama jog kiekvienas žaidėjas turi savo stylių ir turi protą kad pagerint visą žaidimą, be jokių programų.) Tik nelabai supratau už kokius wallhackus mane užbaninai kai išvis abu mane wallhacku laikėt nors prefire nemanau kad yra wallhackas, reakcija taip pat nėra wallhackas, įrodykit vpš kur jūs tuos walls matot, kai vpš clean esu ir tokias xujnias adminai daro tai nežinau kas čia per adminai tada, Xeon'as tai išvis pakalikas, atsimerk kada nors ir pripažink jog norint gerai šaudyt turi treniruotis, o ne žiūrėt kaip kiti " geriau " už tave šaudo ir banint nahalevai. Manau užbanino vien tik dėl to kad nepatikau ???????????????, kitokių minčių neturiu, hack'ų visiškai nenaudoju, gal prieš 3-4 metus esu naudojęs, bet neatsimenu kada paskutini kartą juos naudojau, ne aklas esu kaip kažkas kuris tik banina nahalevai ;).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , ⃤ ᠌ hypnoze said:

tuo metų visiškai nieko nenaudojau ir apskritai nieko nenaudoju

 

3 valandas prieš , ⃤ ᠌ hypnoze said:

gal prieš 3-4 metus esu naudojęs, bet neatsimenu kada paskutini kartą juos naudojau

Prieštarauji pats sau.

Xeon deja turi daugiau valandų ant csgo negu tu ir aš kartu sudėję spėju, labai retai kada klysta žmogus dėl banu, bet pažiūrėsime atidžiau demo Tavo, tačiau jeigu verdiktas liks tas pats - jog esi wh, banas pereis per 3 kitus projektus dar.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Bullzai said:

 

Prieštarauji pats sau.

Xeon deja turi daugiau valandų ant csgo negu tu ir aš kartu sudėję spėju, labai retai kada klysta žmogus dėl banu, bet pažiūrėsime atidžiau demo Tavo, tačiau jeigu verdiktas liks tas pats - jog esi wh, banas pereis per 3 kitus projektus dar.

laukiu atsakymo. Čia valandos vpš ne prie ko, ne nuo valandų priklauso tavo aimas, movementas, vieniems geriau sekasi apsipažint csgo kitiems prasčiau, bet dėl to kurie geriau šaudo nereikia jų banint nahalevai, aš tai nesuprantu tokių tu gali 4-5 metus žaist tą cs ir iš silverio neišlipt, bet jei tu tuos 4-5 metus visada treniruosies, kalbu apie aim mapus, reakcijos laiką, spray patternus, visa kitą, tai tavo aimas ir movementas bus geresnis, o ne rankas, valandos tik tai skaičiai, mano čia ne pirmas accountas, žaisdavau cs vien dėl gamblinimo ir taip tik movementą pirmiausiai treniravau gal daugiau nei metus, tada tik aimą pradėjau normaliai, visą laiką movementui skyriau, nes 50 procentu aimo priklauso nuo movemento, visų žinių apie cs, jei esi žalias toks kaip Xeon tai geriau patylėčiau ir toliau žiūrėčiau kaip žaidžių, nes neturiu žodžių dabar visiškai, kai užbanina neaišku už ką, nors parašytą wh, bet aš tokio šūdo nenaudoju vpš ;DDDDD. Graudu iš mano pusės Xeonui.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ban'as yra pelnytas. Žiūrėjau tavo labai daug žaistų round'ų. Ir labai daug round'ų yra pre-fire. Vienas žaidėjas vienu momentu, net nebuvo išlindęs, nubėgo atgal ir vel grįždamas prieš jam išlisdamam tu pradėjai pre-fire'inti. Nemanau, kad 20 ar 30 roundų atsitiktinai atspėjai, kada žmogus išlis.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...