Jump to content

Recommended Posts

Sveiki, šiandien rašau jums prašymą unban, nuo bausmės praėjo pilni 3 mėnesiai ir norėčiau pasitaisyti bei atsiprašyti pono @DaTroller.

🙂

Neseniai buvau užbanintas už "Bano apeidinėjimas.". Jokio aš bano nevengiau/neapeidinėjau, Leftas buvo leides ateiti man į serverį, tiesiog pasėdėti jame. Kas svarbiausia - serveryje nieko tada nebuvo, bet ir vėl, DaTroller užbanino neatsiklausęs.

🤔

Kaip tu įėjei į serverį jei sėdi bane?

Mano praeita paskyra buvo pavogta rusų "scammer'ių". Banas kažkodėl nepersikėlė į naują acc. 

Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio.
- Atsakymas

Japon https://steamcommunity.com/profiles/76561199094589037
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Atsakymas

-
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Atsakymas

DaTroller
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Atsakymas

Administracija rodė neapykanta man dėl smulkiausių dalykų, prisijungė ir žaidėjai rodyti neapykanta man dėl administracijos narių. Taip gavosi, kad visas projektas/serveris stūmė ant manęs, o likau bane. Reasonai, kurie yra surašyti mano banuose - NĖRA tikri. 
- ĮRODYMAI -  Jeigu turite būtinai juos pateikite, taip konfliktą bei iškilusias problemas išspręstume 10x greičiau ir be papildomų rupesčių. 

Įrodymus adminai visi tikrai žino, buvo vietos kur DaTroller'is tiesiog viską padarė neatsiklausdamas, kad parodyti neapykanta man.

 

Buvau užbanintas be jokio normalaus paaiškinimo, man Bullzai buvo leidęs promotinti savo twitchą, kai nebuvo žiurovų, išėmiau savo "promotinimo" žinute discorde ir vistiek gavau bana už tai kad žaidžiau kitam projekte. IR KAS?

Ar aš skatinau eiti žiūrovus žaisti ten? - NE

 

Norėčiau labai atsiprašyti visų, tiek žaidėjų, tiek adminų už savo elgesius, labiausiai atsiprašyti norėčiau DaTroller. Jei ir negausiu unbano, noriu palinkėti jums sėkmės, ir prisiminkite, kad aš visada būsiu su jumis.

 

(btw atmutinkit discord'e Meanay#0001)

20201216_195449.jpg

20201216_195509.jpg

  • Kek 4
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Reasonai netikri? - Streamo reklamavimas (kai negavai leidimo to daryt). Atsidarai streama, ziuri, kapoji konkurentu serve ir promotini juos.

Buvai minejas kad pas mus nebegrysi kai prasileidai bausme, kas cia per temu kurimas ir atsiprasinejimai :DD?

Unban kaina 10 euru.

Taipogi laukiu kol VAC dings nuo tavo maino. https://steamcommunity.com/id/NobodyDeservesRights/

Kuris stebuklingai buvo "pavogtas" :DD 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai iš tavo žodžių supratau kad neatleisi ir neunbaninsi, gerai. Prie ko čia mano senas acc? Account'as buvo pavogtas ir kaipmat gavo VAC'ą. Tikėk, netikėk - tau rinktis.

Norėjau draugiškai bendrauti, tapti draugais, bet matau kad nenori tu tos taikos, patinka barniai.

Siūlau dar tau tvarkytis savo elgesį, kiek discord'e žiūrėjau kaip bendrauji su savo nariais - labai nepagarbiai.

Money thirsty.

Beje, neperskaitei mano anketos pilnai, nes buvau AIŠKIAI paminėjęs, kad man buvo suteiktas leidimas. Oho..

Gal norėtum pradėti banint tada savo žaidėjus kurie žaidžia kituose projektuose? Daug per tą laiką mates TAVO lojalius žaidėjus žaidžiant kituose projektuose.

Redaguota japonas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gerai tada, ponas @Deivius1, kodėl sourcuos buvote pakeitė mano nick į "japonas siuksle". Bandėt kažkaip mane įžeisti? Iš jūsų pusės nėra labai gražu taip elgtis, kaip jus jausitės jei į jus taip kreipsis "trolis siuksle".

Labai neprofesionaliai elgiates.

Kaip ir sakiau, radote neapykanta man.

Savo blogas mintis apie mane ir žaidėjus pasilikti sau.

Redaguota japonas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

"lojalus" zaidejai bent nepildo anketu i kitus projektus kad tapt priziuretojais ;). O tokie kaip tu kurie pildo gauna nuobaudas ir sedi ramiai. Nesuprantu tavo pointo. Kodel tu cia victim korta bandai ismetes kazka vaidinti? Prie ko cia mano bendravimas ar elgesys kai tai tavo tema. Gana vaiki reflectint viska, as ka sakau ir kaip bendrauju, as uz tai ir atsakau pats, tu to nesugebi ir kuri atmaskes.

NET jei pavogta paskyra tavo, tu kaip paskyros savininkas atsakai uz savo paskyras ir kas jose dedasi tai NET jei stebuklingai tai suo, kaimynas, vagis pacheatino, kalte yra ant taves ir tik taves kad neapsaugojai savo paskyros. 

Vienintele priezastis kodel tau kazka "leido" leftas ar kas nes matyt nezinojo pilnai situacijos ir kokias nesamones bandai nuolatos atvemt apie musu projekta ir zaidejus :). Joks tu ne victim, pats zaidejus provokuoji, zemini ir kai esi pastatytas i vieta nesi kudasiu uodega suraukes i kitus projektus ir bazarini tenais kokie mes blogi ir kaip nebegrysi cia, bet paziurek kaip viskas pasibaige 😉 .

Money thirsty :DD Is tavo tu money as gaunu visiska 0 kaip ir bullzai nieko negauna nes viskas eina i hosta :DD Vaikutis pabirutis. Tesiog kol financiskai nepakratai, tol nesamones ir yra daromos zmogaus nes jis neturi ko prarasti :). Savo issakiau, tema palieku tau toliau issileti, free unban nebus.

  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...