Jump to content
JustArtemis

PERM BAN. DĖL WH

Recommended Posts

• Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio.
JustArtemis. Nuoroda - https://steamcommunity.com/id/Artemiukas/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
- Vakar apie 20:00 ir 21:00, AWP LEGO SNOW, AWP serveryje.
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
- Man atrodo 
--->>>aVa<<<---, bet neesu tikras.


• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
- Sėdejau AWP serveryje, sau ramiai žaidžiu, joks žaidėjas manimi nesiskūndė, bet staiga į spec pereina kaškoks asmuo, ir pradeda mane spectatint, aš nekreipiu dėmesio ir toliau žaidžiu, po 5min. gaunu bana su užrašu wh, nieko nesupratau kodėl gavau bana, ir pričiom WH.


- ĮRODYMAI - NETURIU.

Redaguota JustArtemis
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikutis. Tu turbūt esi Esports žaidėjas ir esi "Vanga" - Kuri viska žino ir nuspeji. Kiek kartų žiūrėjau tavo pre-fire šūvius. 1, 2, 3, 4 - galvojau lucky esi ir tiek, bet veliau pamačiau kai žmonės dar net neišlenda, o jau eina link išlindimo tu iššauni ir taip ne vieną kartą. Po tokių šuvių ir tavo pre-fire tikrai nemanau, kad esi clear.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labas vakaras dėja, bet AWP LEGO, mano manymu yra labai lengvas žemėlapis, todėl esant ant side, reikia žiūrėti tris vietaas, tai nėra sunku, tikrai neesu god tier žaidėjas tačiau, turiu šiek tiek common sense ir galiu nuspėti kur gali būti pasislėpes žaidėjas ar iš kur jis gali įšlysti:) Tad tikrai dar neįžvelgiu kodėl gavau bana :))

-Artemis 

  • Kek 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Realiai suprantu apie ka tu šneki, nes daugelis kitų serverių adminų prie to prisikabino, bet aiškiau pasižiūrėjus į demo, truputį matyti kūno ar ginklo, arba jai žmogus tiesiog bėga ir peekint bando tai čia no brainer kad viska eina išgirsti, ir nustatyti kada maždaug prefire'inti :)) Tad tikrai dar neįžvelgiu kodėl gavau bana :))

-Artemis

 

  • Kek 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

38 minutes ago, JustArtemis said:

Puiku. gero vakaro :))

 

Peržiūrėjau demo, banas pelnytas, kiekvienas šūvis prefire eina, naujas accountas tikrai taip nešaudo, negana to kai pradėjo tave spectatinti savas, tu pradėjai eiti knife kovas 2 roundus, matėsi bhops scriptas, naujas accountas tikrai taip nežaidžia, o tu turi drauguose Kimetsu kuris bandė tave užstoti kad tu necheatini, na demo viskas matosi gerai 🙂 Net simple taip nešaudo kaip tu dabar šaudei, jei nori išsipirkti unbana kreipkis į Bullzai 😉

Redaguota Wolf
  • Lovin' it 1
  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Wolf said:

Peržiūrėjau demo, banas pelnytas, kiekvienas šūvis prefire eina, naujas accountas tikrai taip nešaudo, negana to kai pradėjo tave spectatinti savas, tu pradėjai eiti knife kovas 2 roundus, matėsi bhops scriptas, naujas accountas tikrai taip nežaidžia, o tu turi drauguose Kimetsu kuris bandė tave užstoti kad tu necheatini, na demo viskas matosi gerai 🙂 Net simple taip nešaudo kaip tu dabar šaudei

Ačiū Wolf'ai 🙂 

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

WOLF'AI, Man atrodo tu nemates kaip simple šaudo, dabar stumi diela kad, prie to kad aš "wh" dar ir bhop'as nors server'is 124 tick, o acc naujas, nes ant main yra csgo vac už skin changerį, nes prapisau didelės vertės inventorių, tad matosi jūsų neprofesionalumas, tad manau pirma kartą matot žaidėja kuris žaidžia nei jūsų top frageriai, ir prie gero šaudymo turi ir game sens, tad nemalonu dėl jūsų profesionalumo, o Kimetsu vienintelis pripažino kad gerai žaidžiu ir necheatinu, todėl ir sėdi mano drauguose, malonu kad bent išnagrinėjot demo, bet nemalonu kad pasakėte ne tiesa, ir būtinai nusipirksiu unban'a ir parodysiu iš ko aš dėtas 🙂

gero vakaro jūsų kolektyvui :)) ir viso gero

-Artemis

 

  • Kek 3
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, JustArtemis said:

WOLF'AI, Man atrodo tu nemates kaip simple šaudo, dabar stumi diela kad, prie to kad aš "wh" dar ir bhop'as nors server'is 124 tick, o acc naujas, nes ant main yra csgo vac už skin changerį, nes prapisau didelės vertės inventorių, tad matosi jūsų neprofesionalumas, tad manau pirma kartą matot žaidėja kuris žaidžia nei jūsų top frageriai, ir prie gero šaudymo turi ir game sens, tad nemalonu dėl jūsų profesionalumo, o Kimetsu vienintelis pripažino kad gerai žaidžiu ir necheatinu, todėl ir sėdi mano drauguose, malonu kad bent išnagrinėjot demo, bet nemalonu kad pasakėte ne tiesa, ir būtinai nusipirksiu unban'a ir parodysiu iš ko aš dėtas 🙂

gero vakaro jūsų kolektyvui :)) ir viso gero

-Artemis

 

https://steamcommunity.com/id/KEWTEVIS/  Čia tavo IP accountas.
O taip, gavai vac už skin changer, sakai inventory geras ? Steam lvl 0 reiškia kad nei 5e nebuvai įsimetes. Šiukšle esi, toks ir liksi, sekmės toliau su tokiais melavimais.

  • Lovin' it 2
  • Patinka 2
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ne šitas, čia brolio acc, kai dar gyvenau lietuvoj main'as gavo csgo su 1300h ir 500+ e INVENTORIUMI vaca kaip viska prapisau dėl paprasto eng scammerio, o jūsų šmeištas viska pasako, jai pasakyčiau kad tu debilas, tai kaška pakeistų sakau, kad nuspirksiu unbana ir šaudysiu galvas tokiem kaip jūs pasikėlusiem šūdo gabalam kurie tik šmeišt moka 

geros vakaro dar syki:) 

-Artemis

 

  • Kek 3
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, JustArtemis said:

Ne šitas, čia brolio acc, kai dar gyvenau lietuvoj main'as gavo csgo su 1300h ir 500+ e INVENTORIUMI vaca kaip viska prapisau dėl paprasto eng scammerio, o jūsų šmeištas viska pasako, jai pasakyčiau kad tu debilas, tai kaška pakeistų sakau, kad nuspirksiu unbana ir šaudysiu galvas tokiem kaip jūs pasikėlusiem šūdo gabalam kurie tik šmeišt moka 

geros vakaro dar syki:) 

-Artemis

 

Ne seses? kam tau skin changeris jai tu turi inventoriu?

  • Lovin' it 1
  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

39 minutes prieš, JustArtemis said:

;DD matau visiškai neskaitai ka rašau dar karta pacituosiu "vaca kaip viska prapisau dėl paprasto eng scammerio"

 

Sveikas. Įrodymų yra jog "Vac ban dėl paprasto eng scammerio" ? Nes pakolkas vien tik tušti žodžiai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Per daug jau rimtu argumentu pries tave nuteikta, pagalbos specai tikina kad cheatini, nauja, tuscia paskyra kuri neturi vertes (cheatam palankiausia ant ju varyt) bei koja tau pakisa vacas. 

Jeigu sakai kad esi gaves TU vaca nuo eng scammerio, o ta paskyra kuria radome "brolio" irodo kad nemoki saugoti paskyru ir apskritai, per daug fishy fantazijas kuria galvodamas kad taip issisuksi. 

Banas lieka,  kai paskutiniam vac banui bus 364d rastelk, galesime pakalbeti del free unbano, dabar unban kaina 10 euru paaukojimas gyvunu prieglaudoms. 

tema rakiname. Sekmes

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Konkurentu projektas kur net ne ant siuos paskyros gavai bana uz cheatus, o ant kitos kazkokios (galimai isivaizduojamo brolio) 

Banas nebebus nuimtas for free niekaip, masiskas cheateris, galimai protiskai sergantis zmogus kurio tikslas zlugdyt musu mylima zaidima visiems aplink ji del jo asmeninio malonumo.  Unban kaina 15 euru paaukojimas gyvunu prieglaudai

Ji ginusiam draugui uzdedamas 2 savaiciu banas

 

Screenshot_20201207_032422.jpg

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...